جیم راس توضیح می دهد که چرا جان سینا بود چهره WWE برای مدت زمان طولانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جان سینا یکی از مهمترین و تشخیص چهره در WWE در دهه گذشته و 16 بار قهرمان همچنان به حضور بزرگ در این شرکت است. 16 عنوان اجرا می شود که اثبات چقدر اعتماد این شرکت قرار داده شده در سینا طی دوره و حتی امروز نام خود را به اندازه کافی به فروش تعداد زیادی از بلیط در هر روز داده می شود. سابق WWE مفسر و Hall of Famer جیم راس نشان داد که چرا او فکر می کند سینا موفق به WWE در طول پادکست و گفت که تعهد خود را به این هنر و صنعت بود ‘خسته کننده به حداقل می گویند.

“شور, شور و شوق جان بود قریب به اتفاق” راس گفت: در کباب JR پادکست.

“فداکاری خود را به هنر و صنعت خود را گرفته بود. من نمی دانم که کسی تا به حال هر گونه شک و تردید که من صحبت کردم.

“من فکر نمی کنم وجود دارد هر عظیم دغدغه خاطر ما می دانستیم که ما رفتن به سمت راست مرد.”

جان سینا آخرین رقابت در WWE Wrestlemania 36 جایی که او شکست خورده با ‘شیطان’ بری وایات در یک “کرم شب تاب سرگرم کننده خانه’ بازی.

“در اینجا چیزی در این مورد جان یک مرد که گفت: هرگز بدون او الاغ خود را برای هفت روز یک هفته یا 10 روز در هفته اگر 10 روز در هفته است. او دوست داشت آنچه که او انجام داد.

“رکورد خود را-یک-Wishes, اعطای آرزوها برای علاج ناپذیری بیمار و کودکان و هیچ کس حتی نزدیک است. این نوع از پسر او بود او هرگز به نوبه خود هر چیزی را که نوع پسر او بود.

“او همه چیز را او خواسته بود به انجام. چرا که او مانند یک ستاره بزرگ این مردم بودند که درخواست می دانستم که جان واقعا تو این و او نمی خواهد می گویند هیچ.”

“ناگهان همه آنها به استعدادهای برتر که قصد ندارم برای گفتن ندارد به طوری که آنها در حال احمقانه نیست از او بخواهید. او به نوبه خود هر چیزی پایین اما پوشش” JR ادامه داد.

“او فقط همیشه وجود دارد و ما نمی هر گونه مسائل اگر جان آسیب مستعد. او مشغول به کار تمام وقت مشغول به کار سخت ،

“نقطه بودن است در هیچ نقطه ای بود که ما از دست دادن اعتماد به نفس است که جان سینا نبود رفتن به نگه دارید تا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>