Jide Zeitlin, مدیر عامل شرکت مربی و کیت بیل زدن پدر و مادر شرکت استعفا داد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مدیر عامل شرکت مادر Kate Spade, Stuart Weitzman و مربی مارک های مد استعفا داد و روز شنبه با استناد به اتهامات سوء رفتار با آنها او تا به حال یک رابطه بیش از یک دهه پیش.

Jide Zeitlin شده بود ملیله, Inc.’s رئیس از ماه نوامبر 2014 و در زمان بیش از به عنوان مدیر عامل در سپتامبر سال 2019 پس از شرکت و بدنبال آن پس از آن مدیر عامل ویکتور لوئیس.

نیجریه متولد اجرایی شد یکی از تنها چهار سیاه و سفید مدیران اجرائی در فورچون 500.

“در ماه گذشته یک زن من عکس و ارتباط با بیش از 10 سال پیش رسیده به رسانه های مختلف سازمان برای ابراز نگرانی خود را در مورد آنچه تا به حال رخ داده است” Zeitlin در بیانیه ای گفت. “من احساس مجبور به استعفا امروز به دلیل من نمی خواهم برای ایجاد حواس پرتی برای ملیله شرکت من مراقبت عمیقا در مورد.”

با توجه به وال استریت ژورنال ملیله هیئت مدیره استخدام یک شرکت حقوقی برای بررسی اتهامات مطرح شده توسط حداقل یک زن است. زن متهم Zeitlin از نما به عنوان یک عکاس تحت یک نام مستعار برای فریب او را به یک رابطه بیش از یک دهه پیش با توجه به گزارش.

در لینک پست Zeitlin اذعان کرد که ارتباط با یک اشتباه بود اما گفت: “من نه با استفاده از قدرت و ثروت و یا موقعیت برای پیشبرد این رابطه است.”

ملیله کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهامات.

جوآن Crevoiserat ملیله و رئیس امور مالی منصوب شده است مدیر عامل موقت در حالی که این شرکت در جستجوی یک جانشین. این شرکت گفت: این نگاه در هر دو داخلی و خارجی نامزدها.

تاد کان رئیس جمهور و رئیس مسئول امور اداری و منشی شرکت را به عنوان موقت رئیس اجرایی و تجاری جمهور از مربی. Andrea شاو رزنیک, جهانی, رئیس روابط سرمایه گذار و شرکت ارتباطات نامگذاری شده است interim chief financial officer.

علاوه بر این, سوزان Kropf این شرکت منجر مدیر مستقل منصوب شد رئیس هیئت مدیره جایگزین Zeitlin.

سهام در نیویورک-بر اساس ملیله, Inc. بسته تا 4 درصد در سه شنبه تجاری.

(این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.)

دنبال داستان های بیشتر در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>