استان جیانگشی در شرق چین اعلام بالاترین سطح هشدار سیل

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

استان جیانگشی در شرق چین صادر بالاترین هشدار سیل در شنبه پیش بینی بزرگ سرریز از دریاچه بر روی رودخانه یانگ تسه به عنوان باران های سیل آسا در ادامه به خمیر خیلی از کشور, رسانه های دولتی گفت.

جیانگشی دولت مطرح آن سیل-کنترل سطح پاسخ به من از دوم روزانه مردم گفت: سطح بالا در چین چهار درجه در مقیاس سیگنالینگ بلایای طبیعی مانند سد فرو می ریزد و یا فوق العاده سیل به طور همزمان در چندین رودخانه.

مقامات استانی انتظار شدید و جاری شدن سیل در منطقه ای پینگ چین بزرگترین دریاچه های آب شیرین است که متصل به یانگ تسه وزارت بهداشت گفت.

سطح آب در این دریاچه افزایش در سرعت بی سابقه بود 2.3 متر (8 فوت) بیش از سطح هشدار دوربین مدار بسته گفت: در یک گزارش حدود ظهر (0200 GMT).

دولت از استان Jiangzhou county, یک جزیره دورافتاده در آسیا و طولانی ترین رودخانه صادر شده یک تماس در رسانه های اجتماعی برای همه از شهر سن 18 تا 60 برای بازگشت و کمک به مبارزه با سیل با استناد به کمبود شدید دست به تقویت سد.

با بارندگی در ادامه به انتقام ویران در سراسر گسترده ردیف هایی از چین و چندین شهر دیگر در امتداد یانگ تسه اعلام کرده اند بالاترین سطح سیل هشدارهای به عنوان پی در پی بارش باران باعث رانش زمین و inundates جاده ها و زمین های کشاورزی با بخش هایی از این رودخانه را تهدید به انفجار خود را از بانک.

چین رصدخانه ملی در روز شنبه تمدید آن زرد هشدار برای rainstorms هشدار سنگین از آخر هفته باران در مکان هایی از جمله سیچوان و چونگ کینگ در جنوب مرکزی استان هوبئی و استان هونان در جنوب.

مقامات در استان جیانگ سو در یانگ تسه دلتا صادر نارنجی هشدار سیل در روز شنبه – دوم-بالاترین و هوا بزرگ و ماندگار حجم آب خواهد پور از رودخانه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>