Jharkhand پرونده اول Covid-19 مرگ, موارد افزایش به 13 عنوان دولت سلامت د…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Jharkhand به گزارش روز پنج شنبه اول آن coronavirus مرگ است. 75-سال-مرد coronavirus بیمار از Bokaro گذشت اوایل صبح روز پنجشنبه خبرگزاری ANI گزارش به نقل از معاون کمیسر Bokaro Mukesh کومار.

مرگ است که هنوز به تائید وزارت بهداشت ، تا کنون به عنوان در هر وزارت بهداشت, Jharkhand دیده است 4 coronavirus موارد است. اما دولت وزیر بهداشت Nitin مادان Kulkarni در روز پنج شنبه گفت که شمارش از coronavirus موارد در دولت صعود به 13 موضوع به تایید از مرکز.

هند گزارش شده بیش از 540 تازه Covid-19 موارد در 24 ساعت و 17 مرگ و میر. با این تعداد کل coronavirus موارد در کشور شروع به پریدن کرد به 5734. این رقم شامل 5,095 فعال موارد 473 بيمار درمان شده است یا مرخص و 166 مرگ و میر.

این اوتار پرادش دولت در روز چهارشنبه دستور داد 15 منطقه با بسیاری از coronavirus موارد به مهر و موم شده برای جلوگیری از گسترش ویروس تا 15 آوریل است. بیش از 20 Covid-19 نقاط آمده اند تحت کامل مستند در Noida, Uttar Pradesh.

دهلی دولت نیز شناخته شده به عنوان بسیاری از 23 نقاط شده اند که مهر و موم شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در سرمایه های ملی.

سه شهرستانها عمده در Madhya Pradesh – ایندور بوپال و اوجائین – نیز مهر و موم شده در سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan سفارشات.

کشورهای مختلف مانند ماهاراشترا, جامو و کشمیر, Chandigarh Nagaland لزبين دهلی نو و لاداخ را ساخته اند ماسک-پوشیدن اجباری برای کسانی که پله از خانه های خود.

هند روز پنجشنبه وارد روز 16 مداوم 21-day مستند اعلام PM مودی به شکستن زنجیره ای از Covid-19 عفونت در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>