Jharkhand ‘مجازات’ به صورت زیر است مستند دستورالعمل به کشورهای دیگر دست انداختن آنها را: CM سورن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Abhishek Angad | رانچی | به روز شده: آوریل 28 سال 2020 9:31:47 am

Jharkhand 'punished' for following lockdown guidelines as other states flout them: CM Soren Jharkhand وزیر David Soren دوشنبه گفت که دولت در حال “مجازات” برای زیر مرکزی دستور دولت در ممنوعیت بین دولت سفر در نظر COVID-19 بیماری همه گیر. (فایل)

Jharkhand وزیر David Soren دوشنبه گفت که دولت در حال “مجازات” برای زیر مرکزی دستور دولت در ممنوعیت بین دولت سفر در نظر COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت که کشورهای دیگر در حال ايميل سفارش و آوردن دانش آموزان به عقب در حالی که بسیاری از دانشجویان و کارگران از Jharkhand رشته در نقاط مختلف کشور و دولت درمانده است.

“ما Jharkhandis هستند که برای زیر دولت مرکزی سفارشات و ما گفته اند که های مختلف دانشجویان و کارگران به رشته در کشورهای مختلف و ما می خواهیم به آنها را به عقب. اما MHA به حال سفارشات صادر شده است که تا آوریل 3 ممنوعیت ایالتی است مسافرت و کسانی که در نقض خواهد بود رزرو تحت فاجعه ملی عمل, 2005. اما کشورهای دیگر در حال نقض سفارشات و ما مانده است درمانده” سورن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. او افزود که در CMs ویدئو کنفرانس او نمی تواند صحبت می کنند که زمان داده نشده بود اما او ساخته شده و موقعیت خود را روشن در نامه ای که او فرستاده PM.

بخوانید | متحده محافظت در بلند کردن اجسام مستند می خواهید وضوح در جنبش کارگران

او همچنین گفت که او وابسته به دولت مرکزی است. “دولت خود را در آن نمی تواند دانش آموزان را به عقب. همهمه Saksham nahi hai (ما قادر نیست). به علاوه ما نمی شکستن قانون” او گفت:.

سورن گفت که دولت تصمیم گرفته است به دنبال MHA دستورالعمل در باز کردن مغازه ها در برخی از مناطق تا قفل کردن. او اضافه کرد که دولت به دنبال خواهد داشت مراکز تصمیم بر لغو قفل کردن.

سورن افزود که دولت نتایج آزمون شده اند رضایت بخش با توجه به تعداد کم اما آن زمان به “مبارک”. او تاکید کرد که وجود دارد بسیاری از عفونت در بسیاری از موارد مرتبط شده اند برای مهار منطقه Hindpiri در رانچی.

همچنین به عنوان خوانده شده | این تصمیم بزرگ در unlockdown دامنه آن و رسیدن به

“ما متوجه شد که در بسیاری از موارد مردم وجود دارد یک لینک به Hindpiri. به این معنی که ساکنان در حال بیرون رفتن از مهار منطقه و به خطر انداختن دیگران است. من درخواست آنها را به ماندن در هر کجا که هستند. دولت سخت در تلاش است برای جلوگیری از گسترش و شما (مردم Hindpiri) در حال آلوده و آسیب رساندن به دیگران مانند کسی که در حال رفتن به Garhwa یا جای دیگر. من درخواست شما را به انجام این کار است. همین دلیل است که من تصمیم گرفته اند که مهار منطقه را تحت تماشای مرکزی پلیس نیروی رزرو برای متوقف کردن گسترش,” او اضافه شده است.

سورن گفت که آنها در حال آماده سازی نسخه قابل چاپ آبی برای احیای اقتصاد روستایی.

یک هفته پیش, Jharkhand, دادگاه عالی کشیده است تا دولت پس از گزارش آمده است که افراد مختلف از Hindpiri نقل مکان به مکان دیگر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>