Jharkhand باعث می شود دنده محافظ برای کمک به خط مقدم-کارگران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | رانچی | انتشار: 9 آوریل سال 2020 12:03:00 pm

Jharkhand makes protective gear to help frontline-workers دو نوع دنده محافظ قابل استفاده مجدد و تک-با استفاده از – در حال تولید در منطقه سه کارخانجات نساجی. (بازنمودی تصویر)

دولت از Jharkhand را رانچی منطقه آغاز شده است و تولید کم هزینه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در هنگام ملاقات تقاضا برای جمله کیت تبدیل به یک چالش در طول COVID-19 شیوع.

دو نوع دنده محافظ قابل استفاده مجدد و تک-با استفاده از – در حال تولید در منطقه سه کارخانه نساجی در نرخ 100 واحد در روز است.

“تولید افزایش خواهد یافت و در روزهای آینده برای مبارزه با کمبود PPE کیت در منطقه و خارج از آن” یک بیانیه رسمی گفت. این رانچی دولت نیز توسعه یافته صورت ورق یا گیر را پوشش می دهد که در این صورت بالاتر از یک ماسک به عنوان یک حفاظت اضافی لایه.

آن در بازار موجود است برای 50 تومان در هر قطعه. یک نوع دنده محافظ ساخته شده از 90 GSM کارگران پلاستیکی است که قابل استفاده مجدد پس از شستشو. تولید هزینه های درگیر در هر یک از این کیت تومان 300 بیانیه ای گفت:.

“مقرون به صرفه کارگران دنده محافظ می تواند غوطه ور در محلول هیپوکلریت برای استاندارد نیم ساعت اتوکلاو” آن گفت:.

در مجموع از 50 جمله کیت در حال حاضر فرستاده شده به در شرق Singhbhum و Pakur, مناطق. نوع دیگر از کیت تولید شده است از 50 GSM پلی اتیلن با چگالی کم است که یکبار مصرف پس از استفاده ،

این تنوع در قیمت 150 تومان. زنان از “سخی مندل’ (self-help groups) از منطقه درگیر در تولید صورت ورق یا گیر است که قابل استفاده مجدد پس از عقیم سازی.

“عقیم سازی راه حل تومان هزینه خواهد شد 7 در هر واحد و Rs 2 از آن را نسبت به زنان روستایی درگیر در ساخت آن” بیانیه ای گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>