سقوط یک فروند هواپیمای لحظات قبل از فرود در فرودگاه کراچی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) ایرباس A-320 در یک پرواز نشات گرفته از لاهور به سقوط یک پرجمعیت کراچی محله در نزدیکی فرودگاه در بعد از ظهر جمعه و فوران به یک سنگ اسمانی بزرگ, کشتن بسیاری از 107 مسافر و خدمه در هیئت مدیره اما خروج از حداقل سه نفر تایید شده است.

نجات کارگران scoured خرابه هواپیما و sifted از طریق سوخته و آسیب دیده ساختمان در محله به دنبال احتمال بیشتری بازماندگان و یا بدن از جمله از ساکنان که ممکن است جان سپردند.

این هواپیما ساخته شده است که دو روش پیش از فرود در ابتدا گزارش یک مشکل با آن ارابه فرود. در آن رویکرد دوم خلبان مطلع کنترل ترافیک هوایی که هواپیما موتورهای شکست خورده بود.

او سپس به پریشانی “Mayday” تماس بگیرید به عنوان هواپیما نوسان کردن آن مسیر پرواز و فرود به سرعت به این مدل مستعمره محله قبل از توفنده به عنوان دیده می شود در فیلم به اشتراک گذاشته شده توسط کسی که اسیر آن با استفاده از تلفن همراه خود را.

به عنوان سقوط هواپیما را به یک ردیف از خانه های آن فوران به یک سنگ اسمانی بزرگ است که ممکن است کشته شدن ساکنان این منطقه است. “ما در حال حاضر با تمرکز بر تلاش های نجات پس ما نمی دانیم که دقیق مرگ و میر. اما وجود داشته اند که مرگ و میر افرادی که در خانه های که گرفتار آتش” گفت: ولایتی وزیر Sindh ناصر شاه.

شاه گفت که در این مرحله آن را دشوار است برای تعیین این که چه کسی ممکن است در هیئت مدیره هواپیما و یا که ممکن است یکی از ساکنان منطقه و فوت کرد زمانی که هواپیما سقوط کرد.

توسط 8pm حداقل 40 نفر تایید شدند مرده در تصادف. این شماره انتظار می رود که بیشتر بدن هستند extricated آورده و به این شهر بستری است.

در یک ادعا ضبط مکالمه با کنترل ترافیک هوایی (ATC) یکی از خلبان را شنیده است گفت: او از دست هر دو موتور قبل از او به مسائل “میدی, میدی, میدی” پریشانی پیام. ضبط شد و آپلود در liveatc.net که کامپایل ضبط مکالمات بین خلبان و ATCs در سراسر جهان از حمل و نقل هوایی علاقمندان که می توانید گوش دادن به این طریق خاص انواع رادیو را تنظیم می کند.

ایستگاه های تلویزیونی محلی گزارش داد که سه نفر در ردیف اول نشسته از هواپیما جان سالم به در برد و نشان داد که تصویری از یک مرد بر روی یک برانکارد آنها شناسایی به عنوان ظفر مسعود رئیس بانک مرکزی پنجاب.

یکی دیگر از بازماندگان محمد Zuabir بود بستری در یک بیمارستان محلی با سوانح سوختگی است. او به خبرنگاران گفت که قبل از توفنده هواپیما ساخته شده بود دو رویکرد به زمین.

دود غلیظ swirled از مدل مستعمره محله است. حداقل چهار خانه ها به طور کامل سوخته و 20 آسیب دیده در تصادف. مدل مستعمره واقع شده است در کنار ڪراچي منطقه از جایی که پرسنل نظامی شد و سریع برای رسیدن به شروع عملیات نجات.

نجات کارگران دیده می شد شکستن دیوار و جسمی در حال حرکت اتومبیل در پرجمعیت خیابان که در آن هواپیما سقوط کرد تا راه را برای نجات وسایل نقلیه. صدها نفر از مردم جمع آوری شده در این منطقه مانع تلاش های نجات.

یک سخنگوی پاکستان Airline Pilots Association (پلپا) گفت: کاپیتان هواپیما سجاد گل یکی از ارشد ترین خلبانان خطوط هوایی.

حمل و نقل هوایی کارشناسان گمان که تصادف ممکن است جای گرفته اند چرا که این هواپیما از سوخت زد در دوم آن رویکرد و یا تا به حال به یک پرنده. هواپیمایی مقامات به رسانه ها گفت که آنها آماده کرده بود برای یک حلقه فرود این هواپیما که همچنین پیشنهاد کرد که خلبان ممکن است jettisoned سوخت اضافی قبل از روش دوم.

PIA مقامات حکومت از احتمال این که این هواپیما بود امن نیست به پرواز. “ما بین المللی هواپیمایی و ما با حفظ استانداردهای ایمنی بین المللی” یک سخنگوی PIA به رسانه ها گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>