سابق فرانسه قهرمان باز Jelena Ostapenko را شکست داد تازه تاج گذاری استرالیا, قهرمان صوفیه Kenin 6-3, 2-6, 6-2 در روز شنبه به نگه داشتن لتونی زنده در تغذیه مقدماتی جام ملت های کراوات در برابر ایالات متحده است.

Ostapenko پیروزی در یک ساعت و 58 دقیقه در فرشته بال آرنا در اورت واشنگتن قطع لتونی کسری به 2-1 در بهترین و پنج مطابقت با کراوات.

آمریکا 23-زمان گرند اسلم قهرمان سرنا ویلیامز بود تا بعد با یک شانس برای پرچ آن را در برابر جهان پلاک 41 Anastasija Sevastova.

اگر لازم باشد کراوات را به قاطع دونفره مطابقت با محل در فینال در بوداپست در ماه آوریل در خط.

آمریکایی ها گرفته شده بود فرمانده 2-0 رهبری در روز جمعه هنگامی که Kenin شکست Sevastova و ویلیامز در بازی اول خود تغذیه جام پس از 2018, ضرب و شتم Ostapenko به او را کامل تک رکورد در زنان سازمان ملل مسابقات به 14-0.

“صادقانه آن را بسیار ویژه برای بازی کشور من بود و من فقط تلاش من گفت:” Ostapenko که مسابقه را 3-0 به Kenin و شکست او را دوباره در هشتمین بازی در راه به برنده اولین مجموعه.

“من مبارزه تا آخرین نقطه,” او گفت:. “من می دانستم که آن را برای رفتن به یک بازی بسیار سختی و نکته کلیدی برای من بود فقط برای بازی تهاجمی.”

این رویکرد ممکن است کمک به او 49 هیچکدام از اشتباهات. Kenin ساخته شده است که بسیاری از آنها در دوم مجموعه, دفع یک نقطه شکست در اولین بازی پس از کشیدن دور به یک 4-0 سرب در راه به اجبار مجموعه سوم.

در مجموعه سوم است که شامل شش معافیت از خدمت Ostapenko برگزار شد 3-1 و در نهایت برگزار شد و در آخرین بازی آب بندی آن را در بازی دوم نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im