جف بزوس در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید در خور ثروتمندترین مرد جهان.

این Amazon.com Inc. موسس موافقت به پرداخت $165 میلیون برای یک عمارت در بورلی هیلز نه هکتار با توجه به یک فرد با آگاهی از این موضوع تنظیم یک رکورد برای لس آنجلس-خانه منطقه است.

ملک طراحی شده برای تلفن های موبایل فیلم titan جک وارنر در دهه 1930 بود که شرح داده شده توسط Architectural Digest در سال 1992 به عنوان “ازلی استودیو مغول است و مستغلات” ساخته شده در سبک گرجستان با گسترده تراس و خود را نه سوراخ زمین گلف.

آن را در حال ظهور تنها چند روز پس از نظارتی براده نشان داد بزوس نقد کردن $4.1 میلیارد دلار از سهام آمازون می آید و در میان گزارش هایی که او را نیز وارد بازار هنر. او بنا به گزارش یک رکورد برای هنرمند اد روسیه در حراج کریستی با $52.5 میلیون خرید “صدمه زدن به کلمه رادیو #2” در ماه نوامبر و همچنین خریداری “Vignette 19” کری جیمز مارشال برای 18.5 میلیون دلار.

خرید وارنر و مستغلات شرح داده شده توسط فرد در وضعیت آنها نمی توان به نام قبلا گزارش شده بود روز شنبه توسط وال استریت ژورنال. این ملک متعلق به دیوید گفن از سال 1990 زمانی که او پرداخت می شود $47.5 میلیون. بزوس بود دیده اجتماعی در سرگرمی مغول را مگا قایق بادبانی تابستان گذشته قابل مشاهده در یک Instagram پست با دختر لورن سانچز و Goldman Sachs Group Inc.’s رئیس سابق لوید Blankfein.

آن چیزی است که از یک سبک قبل برای بزوس 56 که یک بار پایین کلید زندگی شخصی شده است یک منبع مکرر عناوین از او و مکنزی بزوس طلاق در سال 2019. او شده است پیاده روی فرش قرمز با سانچز و حتی کشیده شده است به جغرافیای سیاسی مجادلات بیش از اتهامات که ولیعهد عربستان سعودی درگیر شد در هک کردن تلفن خود را.

بزوس شده بود برای خرید املاک و ماه ها با توجه به عوامل بودند که تماس در هنگام جستجو. در ژانویه مصاحبه مسکن Josh Flagg گفت که او می خواهم یک تماس “حداقل یک بار در ماه از عوامل مختلف پرسیدن اگر من چیزی.”

خرید می افزاید: به یک رشته از مگا-معاملات برای بالا پایان مسکونی پس از شروع 2019. ارگ موسس کن گریفین شده plunked پایین ضبط $238 میلیون دلار برای نیویورک پنت هاوس در 220 مرکزی پارک جنوبی. ترجمه مرداک پسر روپرت مرداک غول رسانه می پرداخت و پس از آن — کالیفرنیا رکورد حدود 150 میلیون دلار برای Bel-Air و مستغلات است که تا به حال برجسته شده است حدود نیم قرن پیش در “بورلی Hillbillies” تلویزیون نشان می دهد. صندوق های تامینی میلیاردر استیون Schonfeld و همسرش بروک بسته در یک عمارت در پالم بیچ فلوریدا برای $111 میلیون.

بزوس را املاک و مستغلات امپراتوری در حال حاضر ویژگی های خانه های بر روی هر دو سواحل آمریکا مانند واشنگتن دی سی عمارت که در آن او به تازگی میزبان یک حزب برای سرمایه نخبگان از جمله Jared کوشنر و Ivanka Trump. او همچنین صاحب 170,000 هکتار (420,000 هکتار) از کویر اسکراب در تگزاس است.

بدون در نظر گرفتن او می تواند آن را تقبل کنند. حتی پس از زناشویی خود را تقسیم او را به ارزش $131.9 میلیارد دلار با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im