جف بزوس راه اندازی 10 میلیارد دلار از صندوق برای مبارزه با تغییر آب و هوا

شرکت خود را اغلب برای انتقاد خود را به محیط زیست رکورد اما جف بزوس مدیر عامل آمازون و ثروتمندترین مرد جهان روز دوشنبه گفت که او ارتکاب 10 میلیارد دلار برای یک صندوق جدید برای مقابله با تغییر آب و هوا.

در یک پست به 1.4 million followers on Instagram, e-commerce, سرمایه دار خیلی مهم گفت: بزوس زمین صندوق خواهد “صندوق دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی-هر تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی است.”

“تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید برای سیاره ما” گفت: بزوس که ارزش خالص تخمین زده می شود حدود 130 میلیارد دلار است.

صدها نفر از کارکنان آمازون در ماه گذشته امضا وبلاگ انتقاد از خرده فروشی آنلاین غول سیاست های آب و هوا و خواستار آن انجام بیشتر برای مقابله با تغییر آب و هوا.

آمازون متهم شده است که ایجاد مقادیر زیادی زباله از بسته بندی آن استفاده می کند برای آستان تحویل و همچنین به عنوان برای انتشار گازهای گلخانه ای از ناوگان وسایل نقلیه.

این شرکت که در ماه دسامبر گفت: نیروی کار آن برخورد کرده بود 750,000 نیز محکوم شده است بیش از ردپای کربن خود را به دلیل مصرف انرژی بالا از سرور آن مزارع خود را برای سودآور cloud computing فعالیت است.

“من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا بر روی این سیاره همه ما سهم” بزوس گفت: در اطلاعیه خود روز دوشنبه.

– آمازون کربن اهداف –

بزوس که حفظ وضعیت خود را به عنوان ثروتمندترین فرد با وجود گران طلاق در سال گذشته گفت: بنیاد جدید را آغاز صدور کمک های مالی بعد از این سال.

در سپتامبر گذشته گفت آمازون خواهد تعهد به تبدیل شدن به کربن خنثی توسط 2040 و قول داد که این شرکت را سفارش 100,000 برقی تحویل کامیون.

به جای سرمایه گذاری که کسب و کار گورو ممکن است سود حاصل از این صندوق اختصاص خواهد اعطای پول به پروژه های نیویورک تایمز به نقل از منابع بی نام آشنا با ابتکار است.

بزوس آشکار چند جزئیات در پست های رسانه های اجتماعی که جذب اکثریت پاسخ مثبت از پیروان خود را.

بزوس اغلب به درگیری با آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به طور منظم به حملات تغییر آب و هوا فعالان اخیرا خواستار آنها را “چندساله پیامبران از عذاب است.”

این صندوق به عنوان بزوس بزرگترین بشردوستانه تعهد است.

همکار میلیاردر بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت در حال حاضر اختصاص داده است مقدار زیادی از وقت خود را به بنیاد خیریه و یک صندوق سرمایه گذاری است که باعث می شود سرمایه گذاری با هدف کمک به محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای و معکوس تغییر آب و هوا.

نیویورک تایمز گفت که حتی اگر بزوس صرف کامل 10 میلیارد دلار بلافاصله او هنوز هم ثروتمندترین فرد است.

هفته گذشته او در ایران موافقت کرده به خرید یک بورلی هیلز عمارت ساخته شده در دهه 1930 توسط هالیوود فیلم مغول جک وارنر برای $165 میلیون رکورد قیمت برای یک خانه کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر