توسط: اکسپرس سرویس خبری | پتنا | به روز شده: فوریه 4 سال 2020 3:31:42 am

bihar communal clash, saraswati puja bihar clash, jdu leader dead, bihar news, latest news, indian express پلیس تسلیم پرونده هشت نفر برای روز شنبه خشونت و بعد از بازداشت چهار نفر از آنها (بازنمودی تصویر)

چهار نفر دستگیر شدند روز دوشنبه به اتهام غرقه شدن در سنگ-pelting در روز شنبه طی یک درگیری میان دو جامعه, منجر به مرگ یک محلی JD(U), رهبر, پلیس گفت:.

به گزارش پلیس درگیری بین صفوف رهبری برای Saraswati بت غوطه وری و برخی از محلی مسلمان و جوانان است. JD(U)’s Sheikhpura بلوک جمهور Amit Kumar Biswas صدمه دیده بود در سنگ-pelting و بعد از آن در برابر آسیب های خود را, پلیس گفت:.

روز یکشنبه تظاهرات را در منطقه که در آن چند مغازه متعلق به مسلمانان بودند را به آتش کشیدند و حرم بود و تخریب آنها گفت.

روز دوشنبه پلیس تسلیم پرونده هشت نفر برای روز شنبه خشونت و بعد از بازداشت چهار نفر از آنها تحت IPC بخش برای قتل و تلاش برای قتل جنایی ارعاب و باعث آسیب. متهم شناخته شدند اسماعیل خان Saiful خان Istiyaq خان Shehanshah خان, اشرف خان آصف خان اکبر خان و عرفان علم. Aslam, Shehenshah آصف و اکبر.

مونگر محدوده معاون بازرس کل پلیس مانو Maharaj گفت: هند اکسپرس: “جمعی از تنش برطرف شد با به موقع پلیس مداخله. ما در حال تلاش برای دستگیری چهار متهم کرد و در حال شناسایی کسانی که آسیب دیده شخصی و اموال عمومی در (روز یکشنبه) تظاهرات.”

📢 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de