دو طبقه از مرز نیروهای امنیتی (BSF) دفتر مرکزی آن در دهلی مهر و موم شد در روز دوشنبه پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس (Covid-19).

در یک بیانیه BSF سخنگوی Shubendu Bhardwaj گفت: یک سر پاسبان داشت قرارداد عفونت در روز یکشنبه. او مشغول به کار بود در یک اتاق در طبقه دوم از BSF ستاد و آخرین بازدید از محل در مارس 1. در این بیانیه گفت: طبقه اول و دوم ساختمان بسته شده اند و به عنوان یک احتیاط.

همه آموزش برای sanitisation در حال انجام BSF افزود که تماس-ردیابی نیز در جریان است.

BSF اضافه شده است که قبل از پاسبان آزمایش مثبت آن ستاد — یک ساختمان هشت طبقه در CGO پیچیده در لدهی جاده در مرکز دهلی نو — بسته شد در روز جمعه و در کل پیچیده بود به طور کامل sanitised با تجویز محلول های ضد عفونی کننده.

BSF گفت: 42 پرسنل آن آلوده شده اند با Covid-19 تا کنون. از این 31 متعلق به 98-عضو واحد که مستقر شد با پلیس دهلی در مقر Islmaic فرقه Tablighi Jamaat در Nizamuddin که ظهور به عنوان یک نقطه داغ از عفونت حدود یک ماه پیش.

مرکزی ذخیره Police Force (CRPF)’s 140-عجیب و غریب پرسنل داشت که قرارداد عفونت تا یکشنبه. در روز یکشنبه, CRPF ستاد مهر و موم شد پس از سر پاسبان متصل به یک افسر ارشد تست مثبت است.

BSF با 250000 نفر پرسنل است که در درجه اول وظیفه پاسداری از مرزهای هند و پاکستان و بنگلادش به غیر از ارائه انواع وظایف در این کشور امنیت داخلی دامنه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de