پرتاب نیزه Shivpal واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو می پیوندد Neeraj چوپرا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند پرتاب نیزه Shivpal سینگ واجد شرایط خود را برای ازدواج های المپیک در توکیو در این سال با عبور صلاحیت علامت در یک رویداد در پتچفستروم.

Shivpal دوم شد, هند, پرتاب نیزه, پرتاب کننده پس از ستاره ورزشکار Neeraj چوپرا به واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو.

24-در سال Shivpal عبور مقدماتی استاندارد 85m با پرتاب نیزه به فاصله 85.47 m در پنجم خود را تلاش برای برنده شدن طلا در ACNW جلسه در مک آرتور ورزشگاه در اواخر روز سه شنبه.

“Shivpal سینگ واجد شرایط برای #المپیک @Tokyo2020 با عملکرد 85.47 m در مردان نیزه در #کوالالامپور,” دو و میدانی فدراسیون هند است.

یکی دیگر از هند Akshdeep سینگ سوم به پایان رسید با بهترین پرتاب 75m. چهار ورزشکار در این رویداد است.

چوپرا بود واجد شرایط برای توکیو بازی با یک پرتاب از 87.86 m در یکی دیگر از ACNW لیگ جلسه اینجا را در ماه ژانویه است. هر دو آنها در حال حاضر در اینجا برای آموزش روی لئامت دادن.

Shivpal است شخصی بهترین 86.23 m در حالی که برنده یک مدال نقره در قهرمانی آسیا در دوحه در سال گذشته است. او همچنین در بخشی از معتبر الماس لیگ جلسه ای در اسلو پا (نروژ) در سال گذشته به پایان رساندن هشتم با پرتاب 80.87 m.

علاوه بر Shivpal و Chopra, مردان ملی و دارنده رکورد 20 کیلومتر نژاد واکر KT عرفان, Avinash Sable (مردان 3000m اسبدوانی) و کشور را مخلوط 4x400m رله تیم باید واجد شرایط برای توکیو بازی.

ملی و دارنده رکورد Annu Rani نیز موفق به کسب طلا با بهترین پرتاب 61.15 متر در پرتاب نیزه در رقابت های سال است. او تلاش شد اما به خوبی زیر توکیو المپیک مقدماتی علامت 64m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>