پرتاب نیزه Neeraj چوپرا برگ پاتیالا اردوگاه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در اوایل این هفته پیشین غرب هند کریکت مایکل برگزاری و آبنوس, Rainford-برنت اول زن برای بازی با انگلستان تحویل یک پیام قوی در نژادپرستی در طول پخش از باز کردن آزمون از سه سری بازی بین انگلستان و غرب هند تعمق عمیق به نژاد پرستی و تجربیات شخصی خود را با این طول و تفسیر.

“آنچه که مردم نیاز به درک این است که این چیز ناشی از صدها سال پیش. این dehumanisation از نژاد سیاه است که در آن آغاز شده است” برگزاری گفت. صحبت کردن در مورد تاریخی تعصبات برگزاری اشاره به نمونه ای از یهودا’ تصویر به عنوان تیره پوست در مقابل تصویر از عیسی مسیح به عنوان “رنگ پریده, پوست مو بور, چشم ابی’.

آزمون مسابقه خود دیدم بازیکنان از هر دو طرف ارائه همبستگی خود را به سیاه و سفید زندگی ماده (پل) جنبش است که جمع آوری بخار در سراسر جهان پس از کشتن جورج فلوید در ایالات متحده است. هر دو مجموعه از بازیکنان در زمان زانو و کسانی که از بازدید کارائیب طرف همچنین sported دستکش های سیاه و سفید خود را مطرح مشت لا Tommie اسمیت و جان کارلوس’ نمادین ‘قدرت سیاه سلام’ از سال 1968 در المپیک.

همچنین بخوانید: سابق هند, درب بازکن, Chetan Chauhan تست مثبت برای Covid-19 – گزارش

آن را قدرتمند بود لحظه برای یک ورزش آغاز شد که در فتح سرزمین به عنوان یک منحصر به فرد امتیاز از انگلیسی ها و سپس تبدیل به یک ابزار برای اثبات برتری نژادی از colonisers بیش از colonised. کم بود که امپریالیستها می دانید چقدر عاشقانه خود را بازی خواهد بود در آغوش خود استعماری افراد است.

غرب هند تیم تشکیل شده از کشورهای کارائیب در قلب یک شکوفایی تجارت برده در طول دوران استعمار بوده و یکی از پیشگامان مدرن و روز کریکت. برگزاری خود شد و یکی از تیم پیشرو چراغ زمانی که آنها تحت سلطه ورزشی در طول دهه 70 و 80 آغاز و در سال 1976 آزمون تور به انگلستان که در آن در پاسخ به انگلستان کاپیتان تونی Greig و گفت که او را به غرب هند بازیکنان “دمر خوابیدن”, کارائیب طرف انداخته بولینگ سریع و تهاجمی پنبه حلاجی شده بی سابقه ای شدت.

با توجه به این زمینه کریکت عمومی حمایت از پل در انگلستان-غرب هند تست یک لحظه از حساب.

برگزاری اخیر نظرات به آموزش و پرورش ” با توجه به نژادپرستی آمده در زمانی که پل جنبش کمک به تولید برخی از مکالمات سخت در جامعه و در ورزش است. کریکت پیچیده است تاریخ در کشورهای که در آن محبوب است. مدرن آن روز محبوبیت در مستعمرات سابق است که یک روابط عمومی میراث امپراتوری بریتانیا مسئول قرن ها ظلم و ستم. در انگلستان وجود دارد خواستار مقامات به نگاه به زیر نمایش سیاه و سفید و یا مخلوط با مسابقه بازیکنان کریکت داخلی.

همچنین بخوانید: Tendulkar پشت اسپاسم شد و شاید یک تاکتیک روانی علیه پاکستان: Saqlain مشتاق در سال 1999 چنای آزمون

در هند این ورزش در ابتدا حمایت نخبگان محلی وفادار به راج بریتانیا قبل از آن را به دست آورده توده محبوبیت است. امروز تاریخی عدم تعادل از جامعه هند هستند تا حدودی منعکس شده در این کشور با تیم ملی کرکت; پس از رزرو از خانواده سلطنتی و طبقه فوقانی در حال حاضر نماد شهر کوچک ممکن است. زمانی که اقتصادی و سیاسی هفتگی یک مطالعه منتشر شده در سال 2018 در زیر نمایش Dalit بازیکنان در مردان تیم کریکت آن به طور گسترده ای ناودان در رسانه های اجتماعی.

سابق کریکت هند محمد کایف نامیده می شوند این روزنامه نگاری به گسترش نفرت ” و بسیاری دیگر در کریکت برادری پیوست در تعقیب. این واقعیت می کند باقی می ماند این است که تنها چهار نفر از هند 296 مردان تست اطفال تا تاریخ شده اند Dalits نامتناسب پایین نمایندگی برای یک جامعه است که اشکال فقط بیش از یک ششم جمعیت هند.

اجماع کلی به نظر می رسد که عدم وجود بازیکنان حرفه ای از Dalit جامعه در یک ورزش برخوردار است که درخواست تجدید نظر جمعی در سراسر تقریبا تمام نقاط هند است به دنبال ارزش. خواهد بین المللی کریکت را نشان می دهد همبستگی برای BLM و گفتگو در اطراف نژاد پرستی هم بریزد پایین به موضعی تعصبات در مورد کاست در هند ؟

تغییر آینده است

در بسیاری از ورزش های اصلی در سراسر جهان ورزشکاران خواستار تغییرات سیستمیک برای مقابله با نژادپرستی است. در حالی که تغییرات واقعی ممکن است زمان برای رسیدن به, BLM بزرگترین کمک به ورزش است مسلما توانمند سازی بیشتر ورزشکاران برای بالا بردن صدای خود را در حمایت از برابری نژادی را وادار بسیاری از مدیران ورزشی به شل محدودیت های سیاسی تظاهرات توسط ورزشکاران است.

این سال آغاز شد که با کمیته بین المللی المپیک (IOC) توزیع قوانین منع ورزشکاران از “زانو زدن مشت-بالا بردن و یا هر گونه سیاسی پیام” در حال حاضر به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک است. که شبیه به چیدن میراث اوری Brundage آمریکا رئیس کمیته بین المللی المپیک از سال 1952 تا 1972 نازی هوادار که مدافع سرسخت حمایت از هیتلر برلین 1936 بازی. اولین بار یک دستکش مشت مطرح شد در اعتراض به نژادپرستی آن را در سال 1968 مکزیک, بازی, زمانی که آمریکا sprinters Tommie اسمیت و جان کارلوس مطرح مشت خود را بر روی سکو زمانی که سرود ملی ایفا کرده است. Brundage اخراج دو ورزشکار از المپیک و مطمئن است که حرفه خود را به پایان رسید.

همچنین بخوانید: انگلستان اضافه کردن سرب از 170 بیش از غرب هند پس از 4 روز

زمان تغییر کرده است. FIFA, UEFA (فوتبال) ICC (کریکت), PGA Tour (گلف) و بسیاری دیگر را به طور فعال با پشتیبانی BLM انتخاب نه به طبقه بندی آن به عنوان یک اعتراض سیاسی.

“من آمار آن امروز است که بدترین چیزی که من می گویم مربوط به زندگی موضوع خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند چیزی است. بدترین چیزی که می توانم بگویم این است که مطلقا هیچ چیز باقی ماندن در سکوت ایستاده در حاشیه و در ادامه فقط به تماشا گفت:” تونی Finau آمریکایی گلف باز از اهل جزایر پلینزی تبار در یک فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی در ماه گذشته. آن است که یک احساس است که برای چندمین بار در سراسر بسیاری از ورزشکاران در سراسر جهان است.

فوتبال را مبارزه با نژاد پرستی

جهان محبوب ترین ورزش فوتبال بیش از حد پرتاب شده و وزن خود را در پشت جنبش علیه نژادپرستی. در حالی که لیگ برتر انگلستان است فعالانه ترویج BLM, بازیکنان و باشگاه ها در لیگ های دیگر بیش از حد گرفته اند طرح های مختلف در حمایت از آن است.

در ایتالیا سری آ است که گرفتار مکرر و نژادپرستانه حوادث در طول سال سیاه, بازیکنان نیست و خودداری از گسترش همبستگی خود را. قبل از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر وجود دارد یک سری از حوادث سال جاری و سال گذشته است. شعار نژادپرستانه از غرفه شده است ثابت در بسیاری از استادیوم ها در سراسر ایتالیا.

اینتر میلان بلژیک به جلو Romelu Lukaku که در زمان زانو پس از به ثمر رساندن گل در ماه گذشته هدف قرار داده بود با نژادپرستانه میمون شعارهای زمانی که کنار او بازی در کالیاری پیش از آن در این فصل است. نه تنها کالیاری فرار از هر گونه تحریم و بین خود گروه فن ‘Curva Nord’ نوشت: به Lukaku دفاع از اقدامات کالیاری طرفداران تشریح شعارهای به عنوان بازی ماهرانه و به عنوان نژادپرست است.

Hindustantimes

چند ماه قبل از حادثه Cagliari, طرفداران تا به حال کارگردانی شبیه میمون شعارهای در یوونتوس جوانی Moise کین. این بازیکن در ادامه به نمره هدف و او را در مقابل همان کسانی که طرفداران هنوز هم ایستاده و گسترش سلاح های خود را. عجیب کین نیست, دریافت حمایت زیادی از باشگاه خود را. سپس-یوونتوس مربی حداکثر یوونتوس محکوم کین جشن و ارشد هم تیمی Leonardo Bonucci گفت: “سرزنش 50-50 است” از آنجا که کین تصمیم به جشن می گیرند در مقابل رقیب طرفداران.

سابق منچستر سیتی استار ماریو بالوتلی در امان نمی شد یا در کشور خود. 29 ساله مهاجم مواجه شده است و شعار نژادپرستانه در بیش از یک مناسبت اما مانند کین و Lukaku است تلاش برای پیدا کردن حمایت از خود را طرفداران. رئیس فعلی باشگاه برشا ماسیمو Cellino شد انتقاد سال گذشته زمانی که او ساخته شده یک نژادپرست دیدگاهها برای بالوتلی پس از, مهاجم گزارش دشمنی با آن مربی فابیو گروسو. “چه می توانم بگویم در Balotelli? او سیاه و سفید است, او تلاش برای پاک کردن خود” Cellino گفته بود. برشا بعدها اصطلاح نظر به عنوان یک ‘شوخی’ در حالی که Cellino ادعا کرد که او نمی تواند نژادپرستانه چرا که او کاتولیک است.

به عنوان جامائیکا متولد انگلستان ستاره Raheem Sterling می تواند گواهی دادن به نژاد پرستی نیست همیشه از طرفداران و یا مقامات باشگاه. فقط تا چند سال به عقب استرلینگ بود به طور منظم هدف از برخی از جریان اصلی انگلیسی, روزنامه ها. ‘پپ گواردیولا موش کارائیب’, ‘footie idiot’, ‘pampered ستاره’, ‘زشت’, ‘حریص’ برخی از شرایط مورد استفاده برای توصیف استرلینگ در برخی از برجسته ترین روزنامه – منظم ترین مجرم بودن سمت راست متمایل خورشید است.

طرفداران چلسی’ “ما نژادپرست هستیم نژادپرستانه و این راهی است که ما آن را دوست دارم” شعار در حالی که هل دادن یک مرد سیاه و سفید کردن یک قطار مترو در پاریس در سال 2015 تا به حال موجب خشم و آیا به طور خلاصه تولید یک بحث نژاد پرستی در فوتبال به زبان انگلیسی. پنج سال بعد, BLM کمک کرده است تغییر شکل بحث های عمومی در اطراف همان. این در واقع یک فرصت برای اروپا و لیگ های بزرگ به گام برای مقابله با نژاد پرستی و تنظیم یک سابقه برای بقیه جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>