در یک “نقطه عطفی” تصمیم ضد دوپینگ انضباطی پنل ندا, Haryana را Amit Dahiya ممنوع شده است به مدت چهار سال برای طفره رفتن از پیش بینی جمع آوری نمونه با ارسال یک پروکسی در طول ملی, پرتاب نیزه, پرتاب کفش قهرمانی سال گذشته است.

Dahiya به پایان رسید سوم با بهترین پرتاب 68.21 m در این رویداد برگزار شد در Sonepat, Haryana در 16 آوریل 2019. پس از این رویداد 21 ساله Dahiya خواسته شد ملی مبارزه با دوپینگ, دوپینگ مقامات به ارائه خود را dope نمونه اما او به جای فرستاده فرد دیگری به مجموعه اتاق.

در طول فرایند تایید این ندا Dope جمع آمد متوجه باشید که کسی که آمده بود به ارائه نمونه ادرار بود که مدال برنز. متوجه باشند که این طرح شکست خورده Dahiya پروکسی فرار از این مجموعه ،

Dahiya تحویل داده شد موقت تعلیق در جولای 16 سال گذشته و ندا ارائه پرونده به ADDP در ژانویه 9. این ADDP در حال حاضر تصویب یک سفارش را به حالت تعلیق او به مدت چهار سال از تاریخ تعلیق موقت.

“در یک تصمیم مهم ملی ضد دوپینگ سازمان پرتاب کننده نیزه Amit Dahiya شده است penalised با عمدا طفره رفتن جمع آوری نمونه و تلاش برای تقلب ضد دوپینگ مقامات طول 2nd ملی پرتاب نیزه قهرمانی باز 2019 برگزار شد و در سای مرکز سونیپات” این ندا گفت.

آن گفت که این اولین بار بود که ندا گرفته cognisance از یک مورد که در آن ورزشکار طفره رفت جمع آوری نمونه و با موفقیت اقدام علیه او تحت تجویز مقررات.

“در طول این دوره از این رویداد ورزشی ورزشکار خواسته شد برای ارسال نمونه ادرار. اما در زمان جمع آوری نمونه دیگر ورزشکار تظاهر به Amit Dahiya سعی کردم به رابجای دیگری جا زدن با ارسال یک جعلی نمونه.

“اما هشدار ندا مقامات شناسایی جعل هویت و اطلاع از اتهام صادر شد به Amit Dahiya در جولای 16, برای نقض قانون 2.3 از ندا ضد دوپینگ قوانین” به ندا گفت.

“ندا ارائه شده در مورد قبل از ADDP در ژانویه 9 سال 2020 است. در طول جلسه توجیهی ارائه شده توسط این ورزشکار شد رضایتبخش. جلسه پانل به این نتیجه رسیدند که ورزشکار Amit Dahiya عمدا طفره رفت خود را ارسال نمونه ادرار برای آزمایش.

“بنابراین تصویب تعلیق منظور ارائه Amit Dahiya فاقد شرایط لازم برای یک دوره چهار سال از تاریخ تعلیق موقت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im