ژاپنی PM شینزو آبه را حمایت عمومی افزایش می یابد با وجود سابق وزیر دادگستری به ورود…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حمایت نخست وزیر ژاپن اعلام کرد دولت افزایش یافت و نه درصد به 36 درصد با وجود بازداشت های اخیر از وزیر دادگستری سابق ظن از خرید و فروش رای در یک نظرسنجی توسط Mainichi Shimbun روزانه نشان داد در روز یکشنبه.

تصویب رتبه افتاده بود به 27 درصد در مقاله قبلی بررسی های انجام شده به زودی بعد از ارشد توکیو دادستان که دیده می شد نزدیک به نخست وزیر استعفا داد و در اواخر ماه مارس برای قمار در ژاپن coronavirus وضعیت اضطراری.

یک قطره در حمایت رای دهندگان زیر 30 درصد است که اغلب دیده می شود به عنوان یک علامت خطر.

The Mainichi در آن گزارش آخرین بررسی می کند به دلایل خاص برای واکنش در حمایت اما 55 درصد از پرسش شوندگان با استقبال از تصمیم دولت در روز پنج شنبه به لغو محدودیت داخلی سفر.

که در مقایسه با 32 ٪ از افراد مورد بررسی که گفت که این محدودیت باید در محل باقی مانده است.

دادستان ها روز پنج شنبه بازداشت وزیر دادگستری سابق Katsuyuki Kawai یک بار مشاور سیاست خارجی نزدیک به آبه و Kawai را نماینده مجلس, همسر, مامان, در سوء ظن از خرید و فروش رای در یک 2019 فوقانی-خانه انتخابات.

اگر چه پشتیبانی از آبه دولت تقویت 59 درصد از کسانی که در نظر سنجی معتقدند آبه مسئولیت سنگین برای این موضوع است.

آبه عذر خواهی کرد به مردم بیش از این رسوایی گفت که او احساس مسئولیت خود را به شدت برای قرار ملاقات خود را از Kawai به پست.

The Mainichi نظرسنجی همچنین نشان داد که 59 درصد از پرسش شوندگان بر این باور نیست توکیو بازی های المپیک در اصل برنامه ریزی شده برای ماه های ژوئیه و اوت این سال به تعویق افتاد اما یک سال با توجه به کروناویروس همه گیر برگزار می شود در سال آینده. تنها 21 درصد بر این باورند این رویداد برگزار می شود 2021.

ژاپن است دچار موج انفجاری از coronavirus عفونت دیده می شود در برخی از کشورهای دیگر با حدود 18,000 مورد تأیید و 954 مرگ و میر با توجه به پخش عمومی NHK.

(گزارش شده توسط Kiyoshi Takenaka; ویرایش توسط استفان Coates)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>