ژاپن تعلیق فوتبال بیش از coronavirus به عنوان بازی های المپیک برچسبها

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ژاپن خود را به حالت تعلیق لیگ فوتبال در روز سه شنبه را آخرین ورزشی قربانی مرگبار coronavirus با فقط پنج ماه به آغاز بازی های المپیک توکیو.

همه J-لیگ و بازی های جام شد و به تعویق افتاد تا اواسط ماه مارس به ژاپن پیوست چین و کره جنوبی در قرار دادن داخلی فوتبال در انتظار یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“J-لیگ یک تصمیم بزرگ بیش از گسترش عفونت کروناویروس جدید,” لیگ رئیس Mitsuru Murai یک کنفرانس خبری گفت.

“ما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن Levain بازی های جام, برنامه ریزی برای فردا و تمام رسمی بازی… برنامه ریزی شده تا 15 مارس.”

روز دوشنبه یک پنل ارائه مشاوره به دولت ژاپن هشدار داد که هفته آینده خواهد بود “بحرانی” در جلوگیری از شیوع بیماری از گسترش خارج از کنترل است.

حداقل 156 نفر تست مثبت برای این ویروس در ژاپن همراه با نزدیک به 700 در کشتی کروز بود که قرنطینه کردن این کشور برای دو هفته.

چهار نفر که بیمار در کشتی فوت کرده اند. در داخل کشور ژاپن گزارش شده مرگ و میر یکی مربوط به ویروس.

ژاپن شمارش کسری از ده ها هزار نفر از موارد و حدود 2,700 مرگ و میر دیده می شود که در آن اپیدمی پدید آمده در مرکز شهر ووهان.

اما پیش از COVID-19 افزایش نگرانی ها در مورد بازی های المپیک توکیو که انتظار می رود برای جذب میلیون ها نفر از تماشاگران و گردشگران است.

آموزش برای المپیک داوطلبان به حالت تعلیق در آمد بیش از آخر هفته روز یکشنبه توکیو ماراتن بسته شده به همه اما دوندگان نخبه است.

– همه گیر ترس –

برگزارکنندگان تاکید کرده اند که خیلی زود به در نظر گرفتن تغییرات در دو هفته ای که از شروع در تاریخ 24 و شامل ده ها هزار نفر از ورزشکاران و مقامات و داوطلبان.

“من فکر می کنم ما هنوز رسیدن به آن نقطه” توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: روز جمعه زمانی که پرسید اگر وجود دارد خواهد بود هر گونه تغییر در برنامه بازی ها.

این ماه John Coates, رئیس کمیته بین المللی المپیک هماهنگی کمیسیون وجود دارد گفت: هیچ خطری از این بازی لغو و یا نقل مکان کرد.

“توصیه ما دریافت شده از سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که وجود دارد هیچ موردی برای یک طرح احتمالی برای لغو و یا حرکت بازی” Coates به خبرنگاران گفت: در سفر خود به توکیو.

با این حال افزایش مرگ و میر فراتر از چین سوخت نگرانی در مورد پتانسیل همه گیر با بیش از 40 مرگ و میر گزارش شده در سطح جهان است.

روز دوشنبه کره جنوبی بدترین آمار کشور به غیر از چین به تعویق افتاد شروع K-لیگ فصل چینی سوپر لیگ نیز به حالت تعلیق درآمد.

کره جنوبی نیز به نام تنیس روی میز جهان تیم قهرمانی, برنامه ریزی برای بوسان در ماه مارس در روز سه شنبه بیش از وقوع.

و کره جنوبی تیم های فوتبال اف سی سئول و اولسان هیوندای را بازی هفته آینده بازی ها در لیگ قهرمانان آسیا بالا آسیا رقابت های باشگاه های, در پشت درهای بسته.

ژاپن سه تیم در این رقابت ها اما هیچ یک از آنها برنامه ریزی شده است دوباره به بازی تا ماه آوریل است.

این ویروس نابود آسیا تقویم ورزشی با فرمول یک جایزه بزرگ چین و هنگ کنگ نفره راگبی در میان لیست طولانی از تعویق.

اما این اختلال در حال حاضر گسترش بیشتر در صحرا با ایتالیا که گزارش آن هفتم مرگ در دوشنبه تعویق انداختن تعدادی از مسابقات فوتبال و بازی دیگران در پشت درهای بسته.

burs/th/qan

هیوندای موتور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>