آبه نخست وزیر ژاپن با تکیه به سمت تمدید وضعیت اضطراری برای تصمیم گیری در مارس 4

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در روز جمعه گفت: او تکیه داده بود نسبت به گسترش این کشور وضعیت اضطراری برای حدود یک ماه به عنوان کارشناسان گفت: coronavirus محدودیت باید در محل باقی می ماند تا زمانی که تعداد موارد سقوط بیشتر است.

اضطراری است که در حال حاضر با توجه به پایان می رسد در مارس 6 اما آبه گفت: این وضعیت همچنان دشوار و همکاری های بیشتر مورد نیاز است از شهروندان ژاپنی, اگر چه او را یک تصمیم نهایی در مارس 4 پس از مشاوره با کارشناسان.

“با تشکر از تلاش های ما شهروندان ما موفق شده اند برای جلوگیری از یک انفجار از موارد عنوان شده است دیده می شود در خارج از کشور” آبه به خبرنگاران گفت: در شب جمعه است. “اما وضعیت پزشکی باقی مانده است دشوار است و ما باید برای تماس forther همکاری از ملت ما است.”

او اضافه کرد که او تمایل نسبت به تمدید وضعیت اضطراری برای تقریبا یک ماه و برگزاری یک کنفرانس خبری به توضیح تصمیم خود را.

در روز پنج شنبه آبه هشدار داد شهروندان را به آماده شدن برای “drawn-out نبرد” در برابر جدید کروناویروس و سیاسی منابع به رویترز گفت دولت برنامه ریزی شده بود به طول اضطراری برای حدود یک ماه است.

آبه گفت که پایه اش تصمیم نهایی در توصیه از یک پانل از کارشناسان که گفت در روز جمعه در حالی که تعدادی از موارد به نظر می رسد در کاهش این وضعیت نه به عنوان خوب به عنوان آنها می خواهم.

“در حالی که ما در حال رفتن به نیاز به نگه داشتن این سیاست ها رفتن” عضو پانل Shigeru Omi یک کنفرانس خبری گفت و اضافه کرد که تغییرات منطقه ای در شیوع و سیستم پزشکی در برخی از مناطق شد تلاش برای کنار آمدن.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا گفت: کارشناسان نیز گفت: برخی از مناطق نیاز به نگه داشتن سخت محدودیت در محل در حالی که دیگران می تواند شروع به سهولت آنها را. آبه گفت که در نظر گرفتن این ماده در ساخت تصمیم نهایی.

ژاپن تایید کرده است بیش از 14,000 موارد و 436 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بسیار مسری بیماری های ریوی ناشی از کروناویروس جدید, با توجه به یک NHK شمارش.

از تایید موارد بیش از 4000 نفر در پایتخت توکیو با 165 جدید خبر داد.

اما نگرانی که در ژاپن محدود تست رژیم undercounted به احتمال زیاد بسیاری از coronavirus موارد و ترس است که سیستم پزشکی ممکن است تیره و تار مراقبت از آنها.

شیوع و همزمان رکود در فعالیت های کسب و کار است که تیره شدن چشم انداز جهان سوم بزرگترین اقتصاد باعث تماس بیشتر صرف حتی پس از تصویب مجلس رسید اضافی بودجه به صندوق $1.1 تریلیون بسته محرک.

قیمت مصرف کننده در توکیو کاهش یافت و برای اولین بار در سه سال در ماه آوریل و ملی کارخانه فعالیت sagged داده ها نشان داد در روز جمعه افزایش نگرانی از شیوع کروناویروس می تواند نکته این کشور را به کاهش قیمت ها.

هشدار

دولت درخواست کرد برای هوشیاری در طول تعطیلات هفته طلایی – به طور معمول اوج سفر دوره – که اجرا می شود از طریق مارس 6, دعوت از مردم برای ماندن در خانه و کاهش تماس با دیگران است.

آبه اعلام اورژانس در 7 آوریل در ابتدا برای توکیو و دیگر استان پس از یک پرش در عفونت و بعدها گسترش آن در سراسر کشور.

آن را می دهد حکام قدرت بیشتری به مردم بگویید به ماندن در خانه و از کسب و کار به اما در اکثر موارد نمی کند حکم مجازات برای عدم انطباق با تکیه به جای در فشار اجتماعی و سنتی احترام به اقتدار است.

توکیو شاهد کاهش روزانه موارد گزارش شده پس از هدف قرار دادن یک اوج 201 در مارس 17, با سقوط بیشتر به دو رقم این هفته است. اما در شهرستان, فرماندار, Yuriko Koike است شهروندان هشدار داد که نمی شود از خود راضی.

روز جمعه Nippon بنیاد بشردوستانه سازمان رونمایی از اولین بال یک بیمارستان صحرایی ساخته شده در یک دریا در منطقه توکیو.

راه اندازی در عرصه ساخته شده برای ورزش پارالمپیک 100-تخت تسهیلات و امکانات alcoves حاوی یک تخت قفسه و میز جدا از یکدیگر است. تخت دیگر قرار داده خواهد شد در چادر و گسترش به عنوان مورد نیاز NHK گزارش شده است.

کمیته بین المللی المپیک و دولت در ماه مارس به تعویق افتاد تابستان های المپیک و پارا المپیک در ژاپن برای یک سال تا ژوئیه سال 2021 به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>