‘ژاپن می تواند اجازه داده می شود برای به تعویق انداختن بازی های المپیک به پایان سال’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

توکیو قرارداد با کمیته بین المللی المپیک (IOC) اجازه می دهد تا آن را برای به تعویق انداختن بازی ها تا پایان سال ژاپن در بازی های المپیک گفت: در روز سه شنبه نگرانی از شیوع کروناویروس می تواند نیروی بین المللی المپیک به آنها را لغو کند.

“قرارداد تماس برای بازی برگزار می شود در سال 2020 است. که می تواند به عنوان تفسیر این امکان به تعویق افتادن,” سیکو هاشیموتو گفت: در پاسخ به یک نماینده مجلس سوال در مجلس.

تحت میزبانی قرارداد حق انصراف از این بازی ها متعلق به کمیته بین المللی المپیک. توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک در هفته گذشته گفت: سازمان بود “کاملا متعهد” به برگزاری بازی های المپیک توکیو در برنامه وجود coronavirus گسترش یافته است.

هاشیموتو گفت: دولت ژاپن و توکیو هنوز متعهد به میزبانی این رویداد ورزشی با توجه به شروع در جولای 24.

“ما در حال انجام همه ما می توانیم اطمینان حاصل شود که بازی پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده” او به مجلس.

هر گونه توقف در این بازی بسیار پرهزینه خواهد بود.

آخرین بودجه 1.35 تریلیون ین ($12.51 میلیارد دلار) با دولت ژاپن ارائه 120 میلیارد ین برای ساخت استادیوم المپیک و 30 میلیارد ین نسبت به هزینه های پارالمپیک 2020, هاشیموتو گفت.

ژاپن هیئت ممیزی قرار داده و هزینه های دولت بین این پیشنهاد در سال 2013 و 2018 در 1.06 تریلیون ین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>