ژاپن آغاز می شود کار بسیار دشوار تغییر المپیک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

توماس باخ, کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور گفت: خرمای تازه برای 2021 بازی های المپیک خواهد بود تصمیم گرفت یک کارگروه متشکل از کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی کمیسیون و کمیته برگزاری بازی ها در توکیو.

“این نیاز به مشاوره با 33 فدراسیون بین المللی. ما باید تلفن کنفرانس فردا (پنج شنبه). ما البته باید به حساب تقویم ورزشی در اطراف بازی های المپیک و بسیاری از مسائل دیگر گفت:” باخ در روز چهارشنبه در کنفرانسی تلفنی با 400 روزنامه نگاران از سراسر جهان است.

“ما باید به راه حل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما…ما باید برای گرفتن ورودی از همه ذینفعان به حساب—ملی المپیک کمیته (کد بندی مشاغل ملی) ورزشکاران شریک (حامیان مالی) و البته کمیته سازماندهی است که یک کلید به این (روند).”

سابق المپیک شمشیرباز باخ گفت که بسیاری از فداکاری های مالی گنجانده شده که نیاز به ساخته شده است در حالی که تغییر زمان بازی های معوق در این سال با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

“یک سال تعویق افتادن ممکن است تاثیر, حرفه ای, صلاحیت ها و برنامه های برخی از ورزشکاران که می توان در ماه های آینده و تمام پشتیبانی های لازم نیز می توان توسعه یافته توسط ما گفت:” هند در المپیک کانون Rajeev مهتا در دهلی نو.

در حالی که کمیته بین المللی المپیک وظیفه نیروی, ‘در اینجا ما برو” می شود به کار, سوال در مورد روند تحصیلی و بیشتر همچنان به چرخش.

آیا آنها نمی کنند ،

آیا فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) یخ رتبه بندی به عنوان B سای Praneeth در حال حاضر خواسته چرا که بازیکنان در حال از دست دادن امتیاز در مسابقات لغو شود با توجه به همه گیر?

چه اتفاقی می افتد به دو برابر جهان هیچ 9 Sania Mirza که محافظت رتبه بندی به پایان می رسد در ژانویه 2021 اما چه کسی می شده اند واجد شرایط برای بازی در این سال ؟ آن را امکان پذیر اجازه می دهد تا یک ورزشکار که واجد شرایط در ماه مه-ژوئن 2019 و یا در سال گذشته دو و میدانی قهرمانی جهان به شرکت نزدیک به دو سال بعد ؟

خواهد شد و بازیکنان که زیر 23 سال جاری واجد شرایط برای رقابت های فوتبال حتی اگر آنها با عبور از سن آستانه ؟ خواهد شد کشتی گیر Narsingh Yadav واجد شرایط برای مقدماتی پس از چهار سال دوپینگ بان به پایان می رسد ؟

“ما هیچ وضوح در مورد اینکه آیا ما صلاحیت سهمیه بندی خواهد شد ادامه داد: در سال آینده بیش از حد” گفت: کشتی گیر دیپاک Punia که امن یک اسکله در 86kg آزاد رقابت است.

“هستند بسیاری از سوالات—چگونه آنها با رفتن به این نقاط سیستم چه خواهد بود برش تاریخ برای رتبه بندی در جهان هنگامی که آنها را نگه دارید و باقی مانده مقدماتی; آنها را ازنو مقدماتی است که در حال حاضر به پایان رسید یا فقط در ادامه با آنهایی که باقی مانده” گفت: G Sathiyan که در جهان هیچ 31 توسط هند بالاترین-رتبه بندی بازیکن تنیس روی میز.

“به عنوان یک ورزشکار آن کمی سخت است که من را مجبور به شروع به کل فرایند دوباره. هیچ کس مطمئن شوید که چه خواهد شد به افرادی که در حال حاضر واجد شرایط گفت:” بازیکن تنیس روی میز Achanta Sharath Kamal است که واجد شرایط برای مردان مجرد اسکله.

در میان قطعیت هند وزنه برداری مربی Vijay شارما گفت: آموزش ادامه خواهد داد در پاتیالا هشت هند وزنه برداران از جمله مدال امیدوار Mirabai Chanu حتی به عنوان او recalibrates برنامه.

به دنبال در سمت روشن شد بوکسور Amit Panghal.

“آن را به من داده است زمان بیشتری را به کار سخت تر و حفظ جایگاه من در بالای جهانی بوکس” او گفت:.

تاخیر نیز می تواند به ورزشکار Hima دس و ژیمناست Dipa Karmakar یک شات در بازی آنها را از دست رفته آن را به حال شده است در برنامه.

“بهترین باید نماینده هند پس از آن ممکن است ما یک تیم بهتر در 2021. من می دانم که این به این معنی برخی از ورزشکاران می تواند باید خود را اثبات دوباره و دوباره اما اگر آنها واقعا خوب هستند و تنها واقعا خوب رفتن به بازی های المپیک—من اعتماد به نفس آنها خواهد شد. بنابراین در حالی که من درک می کنم ناامیدی از کسانی که در حال حاضر از آن ساخته شده و نمی تواند صبر کنید برای توکیو, من هم متوجه است که وجود دارد می تواند یک فرصت برای کسانی است که می تواند نه” گفت Joydeep Karmakar بود که چهارم در 50 متر مستعد تفنگ در بازی های المپیک 2012 لندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>