Janta حکومت نظامی تعطیل هند برای مقابله با Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

خیلی از کشور عینک خلوت نگاه صبح روز یکشنبه به عنوان یک 14 ساعت janta مقررات منع رفت و آمد در لگد به بررسی گسترش coronavirus پس از درخواست تجدید نظر توسط نخست وزیر نارندرا.

جاده متروک شدن جاده ها در دهلی, بمبئی, Nagpur, Varanasi, گواتی Ludhiana Prayagraj Meerut, حیدرآباد, بنگلور, تریواندروم و سرینگر در میان مکان های دیگر.

کلکته که ثبت سه مورد از دوشنبه نیز عینک خلوت نگاه کنید.

در دهلی نو مترو راه آهن بسته شد. بمبئی Lokmanya Tilak پایانه عینک ترک نگاه به همه و مسافر بین شهری قطار لغو شده اند تا 10 ساعت به عنوان بخشی از janta حکومت نظامی در مبارزه با کروناویروس که در حال حاضر تحت تاثیر قرار 283 نفر در کشور است.

در Jalandhar, اما, اتوبوس های خصوصی و خودکار rickshaws ادامه داد: برای رفت و آمد کردن. اما ایستگاه راه آهن ترک بود.

راه آهن هند در حال حاضر اعلام کرد که هیچ مسافری قطار را از سرچشمه هر اتصال در کشور از نیمه شب روز شنبه به 10.00 pm در روز یکشنبه به عنوان بخشی از Janta مقررات منع رفت و آمد.

پیش از این منع رفت و آمد در لگد زدن نخست وزیر نارندرا توییتی درخواست مردم برای ماندن در خانه.

BJP جمهور J P Nadda گفت: Janta گارد ملی گام مهمی در نبرد علیه Covid-19.

“امروز ما نیاز به اتحاد و مبارزه با یک نبرد بزرگ در برابر #COVID19 عفونت است. ‘Janata حکومت نظامی’ است یک گام مهم توسط مردم برای سلامت مردم است. من درخواست همه شما به دنبال دستورالعمل داده شده توسط ساعت, Narendra Modi, در مورد #JanataCurfew” او هنوز توییتی.

هند است که در مرحله 2 از Sars-CoV-2 ویروس انتقال است. این janta حکومت نظامی یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از coronavirus از گسترش بیشتر مردم و جلوگیری از کشور از لغزش به مرحله 3 بیماری همه گیر است که جامعه انتقال است.

Coronavirus شیوع نیز در جرم نماز و مراسم مذهبی.

“وجود دارد یک محدودیت در یک جمع زیادی از مردم است. بنابراین ما در حال سازماندهی دعا جلسه از طریق یوتیوب به طوری که آنها لازم نیست برای آمدن به کلیسای مقدس توده” آنی به نقل از اسقف اعظم مدرس-Mylapore جورج آنتونی Swamy عنوان کرد و گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>