این Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party (AAP) منتشر شد آن مانیفست برای دهلی مجمع انتخابات روز سه شنبه چهار روز پیش از رای گیری امیدوار کننده کیفیت آموزش و پرورش, بهداشت, پاک, آب و 24 ساعته برق به مردم از سرمایه است.

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت: در حالی که انتشار این بیانیه با 28 نقطه برنامه گفت: چشم انداز این است که به هر خانواده در سرمایه های ملی مرفه.

“Aam Aadmi Party طول می کشد یک قطعنامه و یک چشم انداز برای اجرای یک دولت برای کمک به هر مشترک شهروند از دهلی نو به زندگی می کنند یک زندگی شرافتمندانه و خود را از خانواده های مرفه” Manish Sisodia در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

“ما ثابت کرده اند که در پنج سال گذشته… ما را به جلو یک مدل نشان می دهد که چگونه دولت می تواند به مردم کمک کند” او گفت:.

این حزب همچنین گفت: AAP دولت سعی خواهد کرد برای تحقق طولانی-انتظار مطالبات دهلی Jan Lokpal و دهلی نو سواراج لایحه همراه با استقلال کامل اگر از آن می آید به قدرت پس از فوریه 8 دهلی مجمع انتخابات است ،

“دهلی Jan Lokpal لایحه که به تصویب رسید در دولت و مجلس در سال 2015 شده است و انتظار با دولت مرکزی برای چهار سال گذشته است. AAP دولت را از ادامه مبارزه برای بدست آوردن این لایحه به تصویب رسید گفت:” Sisodia.

Kejriwal معاون همچنین گفت که 10 نقطه گارانتی کارت نیز بخشی از AAP بیانیه. آموزش و پرورش خوب برای هر کودک, تجهیزات پزشکی, کاهش آلودگی به یک سوم و پاکسازی سست سربار سیم های برق در مناطق مختلف شهرستان در میان آنها هستند.

“دولت دهلی نو را برای تضمین تامین پاک و خالص آب برای هر خانوار حدود ساعت 24 ساعته برق ادامه خواهد داد و 200 واحد از قدرت ادامه خواهد داد” او گفت:.

این حزب وعده داده است به ارائه ‘mohalla مارشال’ برای زنان امنیت و گفت: آن را ادامه خواهد داد با آن در حال انجام پروژه های نصب دوربین های مدار بسته و از بین بردن لکه های تیره با قرار دادن جدید چراغ های خیابان.

28-نقطه برنامه AAP همچنین شامل به دنبال دولت مرکزی برای گنجاندن Bhojpuri به هشتمین برنامه از قانون اساسی است.

“پس از موفقیت شادی درسی و برنامه درسی کارآفرینی معرفی شده در مدارس اجرا شده توسط دولت دهلی نو یک وطن پرست درسی را نیز معرفی می شود,” او گفت:.

AAP گفت: این اطمینان را به آستان تحویل کارت های جیره بندی و اجرای یک پروژه آزمایشی اجازه می دهد تا بازارهای سرمایه برای باز کردن 24 ساعت. این حزب وعده داده است رایگان زیارت به 10 لاخ شهروندان ارشد در آن مانیفست برای دهلی نو در پای صندوقهای رای است.

AAP وعده انتصاب جدید کارگران بهداشت در شهر و 1 کرور تومان غرامت به خانواده های کسانی که می میرند در حالی که انجام وظیفه خود را.

“پس از پنج سال کار در امکانات اولیه از دهلی نو ما باید در حال حاضر به دهلی نو به سطح بعدی. ما باید به دهلی نو پایتخت مدرن از یک کشور توسعه یافته است که هر انسانی می تواند افتخار” Arvind Kejriwal گفت.

دهلی مجمع انتخابات تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک راه دو مسابقه بین حاکم AAP و Bharatiya Janata Party (BJP).

AAP که تا به حال جاروب انتخابات با پیروزی 67 از 70 کرسی در آخرین مجمع انتخابات در سال 2015 به دنبال تکرار عملکرد آن است. بی جی پی است که به دنبال به دست آوردن برخی از نگه داشتن در دهلی نو پس از برنده شدن فقط سه کرسی.

دهلی مجمع انتخابات برگزار خواهد شد در تاریخ 8 فوریه. و آرا را شمارش خواهد شد در فوریه 11.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im