جمشدپور Bandh در روز شنبه در برابر Rs 1 لاخ خوب 2 سال زندان برای سفارش پوشیده نیست…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک روز تعطیل اعلام شده است در Jharkhand صنعتی شهرستان از جمشدپور در روز شنبه در اعتراض به دولت را فرمان الزامی تومان 1 لاخ جریمه نقدی و 2 سال زندان برای نقض Covid-19 پروتکل های ایمنی مانند پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله و غیره.

اعلام این کسب و کار و سازمان های تجاری در اینجا در روز جمعه گفت که تمام بازار خواهد از این پس تعطیل داوطلبانه 6 بعد از ظهر از شنبه به بعد.

تجارت بدن گفت: آنها شده اند در حمایت از Covid-19 اقدامات ایمنی و همچنین حمایت خود را اجرای دقیق اما ارائه Rs 1 لاخ جریمه نقدی و 2 سال حبس غیر عملی است.

“اما این نظم جدید توسط دولت– Rs 1 لاخ جریمه نقدی و 2 سال زندان– بیش از حد و غیر عملی است. آن را منجر به تهدید و فساد است. از این رو, ما به نام برای جمشدپور bandh در روز شنبه در مخالفت با این دستور و تصمیم به تعطیل کردن همه مغازه ها و بازار با 6 ساعت از فردا به بعد” Ashok Bhalotia, Singhbhum اتاق بازرگانی و صنعت (SCCI) رئیس جمهور گفت: امروز در اینجا.

همچنین بخوانید: Jharkhand گزارش 403 جدید Covid-19 موارد; نرخ بهبود در 45.40%

Bhalotia نیز نوشته شده به وزیر (سانتی متر) David Soren به تجدید سفارش او به عنوان ‘خودسرانه و ضد مردم عادی’. این سورن کابینه گذشته بود Jharkhand دولت اپیدمی بیماری های فرمان-2020 (JSEDO-2020) در چهارشنبه الزامی تومان 1 لاخ جریمه نقدی و 2 سال زندان برای پوشیدن ماسک تأمین اجتماعی فاصله و نقض دیگر چنین Covid-19 پروتکل های.

همچنین تصمیم گرفته شد که کسب و کار, صنعت, صنعت و تجارت جامعه می پوشند, سیاه, مدالها در اعتراض. Bharatiya Janata Party (BJP) mahanagar جمهور Gunjan Yadav همچنین اعلام کرد حزب حمایت معنوی به جمشدپور bandh فردا.

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

“این قانون یک Tuglaqui فرمان. BJP است که گسترش پشتیبانی کامل به جمشدپور bandh فردا با کسب و کار و صنعت سازمان در برابر این منظور. دولت به خواب رفته بود زمانی که زنان در قرنطینه باردار شدم با وجود اینکه در بازداشت است. دولت باید توزیع ماسک های عفونی به شهروندان ارائه Covid-19 تخت افزایش آزمایش تسریع گزارش آزمون و درمانی است. به جای آن مزاحمت در حال حاضر فقیر و بیکار و مضطرب مردم با Rs 1 لاخ جریمه و زندان تهدید” گفت: Gunjan.

سابق سانتی متر Babaulal هنگ کنگ نیز نوشته شده به سورن درخواست او را به تجدید نظر این منظور در حالی که دولت سخنگوی Kunal Sarangi فکر کرده اید که اگر دولت خواهد لوی مشابه جریمه و زندان کوتاه مدت خود را در آن وزرا که ادعا کرد او از موازین مستند قوانین و Covid-19 پروتکل های ایمنی با مصونیت از مجازات.

“که در آن دولت بود که خود وزیر و ائتلاف رهبران با حضور Lalu Parasad جلسه در رینگ در حالی که دومی قضایی حضانت! این سفارش را تسهیل اخاذی رشوه فرهنگ در پایین اداری و پلیس سطوح. دولت باید تمرکز بر افزایش سلامت زیرساخت ارائه به شهروندان با مراقبت های پزشکی مناسب و بیمارستان و تخت آمبولانس و سریع آزمون و نتایج گفت:” Sarangi.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>