جامو را Doda است که ستیزه جویی رایگان, می گویند پلیس پس از Hizbul تروریستی مسعود کشته در…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مسعود اصطلاح فرمانده گروه تروریستی Hizbul مجاهدین کشته شد توسط نیروهای امنیتی در برخورد در جنوب کشمیر را Anantnag منطقه در صبح روز دوشنبه. مسعود آخرین بازمانده تروریستی از Doda منطقه جامو و کشمیر رئیس پلیس Dilbag سینگ گفت.

مسعود بود که می خواستم در یک مورد تجاوز به عنف در دووعدا و تا به حال پیوست Hizbul مجاهدین زمانی که او در اجرا کشمیر پلیس گفت:. او منتقل شده بود به منطقه خود را از عمل به کشمیر.

J&K رئیس پلیس Dilbag سینگ شمارش مسعود را حذف به عنوان یک پیروزی بزرگ برای نیروهای امنیتی است.

“Doda در منطقه جامو منطقه می شود کاملا ستیزه جویی رایگان یک بار دیگر به مسعود بود که آخرین بازمانده تروریستی از Doda منطقه” Dilbag سینگ گفت.

دو Lashkar-e-Taiba تروریست از جمله یک فرمانده منطقه نیز کشته شدند در روز دوشنبه برخورد با یک تیم مشترک از کشمیر پلیس و Rashtriya تفنگ در Anantnag را Khull Chohar. این اولین بار نیست که تروریست ها از دو گروه یافت شده اند به کار با هم در کشمیر در ماه های اخیر.

Doda, یک منطقه در شرق جامو منطقه که در مرز جنوب کشمیر را Anantnag, شده است یک منطقه کلیدی از تمرکز نیروهای امنیتی.

روز دوشنبه روبرو می شوند کمتر از دو هفته پس از Dilbag سینگ در ادامه اعلام کرد که آنها در فاصله قابل توجه از پاکسازی Doda از تروریست ها.

نیروهای امنیتی را به شدت توهین آمیز در کشمیر و کشته شدن بیش از 100 تروریست در عملیات این سال است. چهل تروریست ها کشته شدند, در این ماه به تنهایی و بسیاری از آنها کشته شدند و در جنوب کشمیر در نظر گرفته است که این چشمه از ستیزه جویی در منطقه است. یک کشمیر افسر پلیس گفت: تروریست ها از بین بروند در این ماه شامل به اصطلاح فرماندهان جیش-e-محمد Lashkar-e-Taiba و Hizbul مجاهدین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>