جامو و کشمیر مجموعه COVID-19 صندوق امداد تجدید نظر برای کمک

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | منتشر شده در تاریخ: مارس 26 سال 2020 8:44:49 pm

Jammu & Kashmir COVID-19 relief fund, Jammu & Kashmir coronavirus news, Jammu & Kashmir coronavirus cases, coronavirus lockdown, coronavirus latest news, Indian express ترک سرینگر-Baramulla ملی بزرگراه میان COVID-19 مستند پنج شنبه. (عکس: شعیب Masoodi)

در جامو و کشمیر دولت در روز پنج شنبه راه اندازی J&K صندوق امداد به مبارزه با COVID-19 همه گیر و به دادگاه تجدید نظر به عموم مردم برای اهدای.

دادن اطلاعات حساب صندوق UT را Lt فرماندار G C Murmu گفت: این کشور بی سابقه ای مواجه چالش با اقتصاد در همه جا تحت تاثیر رشد COVID-19 بیماری همه گیر. “جهان در حال آمدن است همراه برای مبارزه با COVID-19 همه گیر آوردن دولت و سازمانها از سراسر صنایع و بخش ها و افراد با هم برای کمک به پاسخ به این شیوع جهانی,” او گفت:.

Jammu & Kashmir COVID-19 relief fund, Jammu & Kashmir coronavirus news, Jammu & Kashmir coronavirus cases, coronavirus lockdown, coronavirus latest news, Indian express اطلاعات حساب از صندوق امداد.

پیشتر در روز دوشنبه به جامو و کشمیر بالا دادگاه تصمیم به ایجاد یک صندوق اختصاص داده شده به مبارزه با کروناویروس و ارائه کمک به Covid-19 قربانیان. در دادگاه در جلسه دادگاه عالی تصمیم گرفت که رئیس دادگستری و همه قضات به جامو و کشمیر بالا دادگاه باید سهم خود از 25.000 تومان در هر, در حالی که تمام قضات منطقه از J&K و لاداخ باید کمک 15,000 تومان هر.

آن را بیشتر تصمیم گرفت که تمام زیر قضات /مدنی قضات (ارشد بخش) و Munsiffs/مدنی قضات (Junior بخش) باید کمک 10 ، 000 تومان و تومان 7,500 هر بود. در این جلسه همچنین تصمیم گرفت که تمام gazetted افسران از کارکنان دادگاه و تابع دادگاه ممکن است کمک 5,000 تومان در حالی که همه غیر-فهرست کارکنان دادگاه عالی و تابع دادگاه ممکن است یک روز حقوق و دستمزد.

BJP MP Jugal Kishore در روز پنج شنبه منتشر شد Rs 1 کرور از MPLAD صندوق به مبارزه COVID-19 در قلمرو اتحادیه.
در نامه ای به جامو منطقه دادرس Sushma Chauhan او توصیه می شود که این پول صرف خرید هواکش در COVID-19 بیمارستان علاوه بر ماسک sanitiser اسپری و متفقین مواد غذایی در, Jammu-Poonch مجلس حوزه.

قبلا اتحادیه وزیر امور خارجه در سازمان بنادر و دریانوردی Dr Jitendra سینگ سابق جامو و کشمیر وزیر دکتر فاروق عبدالله و همایش ملی MP Hasnain Masoodi منتشر شده بود Rs 1 کرور هر یک از MPLAD صندوق COVID-19 پیشگیری و مراقبت در دانشگاه تهران.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>