جامو و کشمیر بیمار آزمایش مثبت برای coronavirus موارد در هند لمس 40

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | انتشار: 9 مارس سال 2020 8:37:04 am

Coronavirus, Jammu kashmir coronavirus, coronavirus india, coronavirus cases in india, coronavirus in india, coronavirus latest news با این قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر به گزارش اولین مورد تایید شده از Coronavirus.

یک نفر در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر بوده است آزمایش مثبت برای رمان coronavirus (Covid-2019) در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده در کشور به 40. بیمار به تازگی در سفر به ایران و کره جنوبی و نگه داشته شده است در یک مرکز قرنطینه در دولت کالج پزشکی بیمارستان در جامو.

با این UT گزارش کرده است اولین مورد تایید شده از Coronavirus.

بیمار دیگر که تا به حال نیز در سفر به ایران و کره جنوبی, برگزاری نمایشگاه علائم شبیه به کروناویروس قرنطینه شده و نتایج آزمون در حال انتظار. “آزمون نهایی گزارش در مورد یکی از دو مثبت است در حالی که یکی دیگر انتظار” یکی از مقامات ارشد وزارت بهداشت و درمان گفت:

قبلا دو نفر در لاداخ با سفر به تاریخچه ایران, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

با در نظر گرفتن این سناریو در حال ظهور با توجه به تهدید coronavirus, J&K مقامات دستور بسته شدن تمام مدارس ابتدایی در شش ولسوالی و معلق حضور و غیاب بیومتریک در سراسر UT تا 31 مارس است. تمام مطالب توسط جاده به سمت دانشگاه تهران در حال نظارت در Lakhanpur در کتهوا و پایین Munda در کشمیر در حالی که 100 درصد خود اعلام پروتکل توسط همه مسافران پس از رسیدن به جامو و سرینگر فرودگاه تاسیس شده است.

دولت نیز معرفی میز کمک در جامو راه آهن ایستگاه کترا و دیگر مکان های ارشد وزارت بهداشت افزود که شری مارا Vaishnodevi حرم هیئت مدیره نیز معرفی 100 درصد خود اعلام توسط زائران و تصویربرداری حرارتی. دولت نیز به دادگاه تجدید نظر به تمام سیاسی و اجتماعی و مذهبی سازمان برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>