جامو و کشمیر مرزهای مهر و موم اضافی بودجه منتشر شد, به جنگ COVID-19

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | به روز شده: مارس 23, 2020 7:57:03 pm

Coronavirus, Coronavirus latest news, Coronavirus updates, Jammu and Kashmir, Coronavirus jammu and Kashmir, indian express چند شهرستانها در هند رفته اند تحت مستند برای جلوگیری از گسترش coronavirus. (اکسپرس)

در روز 1 از آن مستند دوشنبه جامو و کشمیر دولت مهر و موم شده در مرزهای خود با پنجاب و هیماچال پرادش در یک دست و با UT لاداخ از سوی دیگر علاوه بر محدود کردن بین منطقه حرکت وسایل نقلیه “را به عنوان در هر مورد نیاز”.

“ضروری خدمات وسایل نقلیه برای رفت و آمد به طور معمول ایم” UT دولت سخنگوی Rohit Kansal که او نیز اتفاق می افتد به اصل کار برنامه ریزی, نظارت و توسعه بخش. حرکت وسایل نقلیه در طول Jammu-سرینگر بزرگراه ملی در دانشگاه تهران تنظيم خواهد شد او اضافه شده است.

این زیر یک نشست سطح بالا به ریاست دانشگاه تهران رئیس, منشی, BVR Subrahmanyam. در روز یکشنبه, UT دولت تا به حال به کارگردانی تمام منطقه قضات دادگاه برای اعمال محدودیت در مناطق مربوطه خود را تا 31 مارس است.

دولت دستور انتشار تومان 40 کرور به همه معاون کمیسیون برای حمایت از خود coronavirus کاهش تلاش. این جال شاکتی (PHE) اداره می شود Rs 1 کرور به تقویت تامین آب آشامیدنی در دانشگاه تهران. مبلغ 50 تومان lakh هر یک ارائه شده است برای هر دو جامو و سرینگر و شهرداری و شرکت ها برای افزایش بهداشت تلاش.

دیگر شهرداری کمیته در جامو و کشمیر را نیز دریافت وجوه اضافی با توجه به بیانیه رسمی است.

دبیر کل زمان جدی توجه داشته باشید از گزارش برخی از مسافران پرش غربالگری و خود اعلامیه در نقاط ورود و یا دادن اطلاعات نادرست در مورد سفر خود تاریخ است. او کارگردانی چک کردن سخت در نقاط ورود از Qazigund و پایین Munda علاوه بر دیگر نقاط ورود و فرودگاه و اتوبوس می ایستد. عمل باید آغاز شود در مقابل کسانی قرار دادن دیگران در معرض خطر او اضافه شده است.

همچنین تصمیم گرفته شد در این جلسه به موضوع پیشرفت جیره به مدت دو ماه (آوریل-مارس) به تمام مصرف کنندگان واجد شرایط علاوه بر یک ماه جیره برای ظهر وعده های غذایی به پدر و مادر از همه کودکان واجد شرایط. دبیر کل همچنین کارگردانی که تمام خزانه در دانشگاه تهران باید باز باقی می ماند برای تسهیل drawal اسکناس در نمایی از بسته شدن سال مالی است.

در همین حال پلیس گذاشته اند ارغنون سیم در جاده های مختلف به متوقف کردن رانندگان و دو چرخ رانندگان که از خانه های خود را با وجود مستند. تعدادی از این افراد بود نه خیلی زیاد.

اشاره به این که برخی از مسافران از جمله دانش آموزان از بازگشت به جامو و کشمیر تا به حال ارائه نشده خود را درست سفر در تاریخ خود اعلام اشکال UT دولت به دادگاه تجدید نظر به مردم از جمله اعضای خانواده و همسایگان را به این گونه موارد به اطلاع مقامات.

این آمد در پی دغدغه در مورد دو دانش آموز است که خود را پنهان سفر تاریخچه به پاکستان و بنگلادش در حالی که به تازگی به خانه بازگشت و در Awantipora منطقه است. آنها این کار را انجام دادند برای فرار از لازم قرنطینه روند, منابع, گفت:, و اضافه کرد که یک مورد به ثبت رسیده است در برابر آنها فرستاده شده بود به EDI Pampore به خدا لازم شده است.

دولت همچنین گفت که یک تلفن رایگان, ملی خط تلفن 1075 برای حمایت از راهنمایی و پاسخ به بهداشت مربوط به نمایش داده شد و در رمان Coronavirus بیماری (Covid-19) تاسیس شده بود. به طور مشابه جامو و کشمیر Covid-19 خط تلفن ندارد.s 0191-2549676 (UT level Cell), 0191-2520982, 0191-2674444, 0191-2674115 (برای Jammu Division), 0194-2440283 & 0194-2430581(برای کشمیر بخش) نیز تاسیس آن اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>