جامو و کشمیر دولت خارج سفارش لغو Amarnath Yatra

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سالانه Amarnath Yatra در جنوب کشمیر در هیمالیا کنار گذاشته شد در روز چهارشنبه تنها به احیا مدتی بعد توسط جامو و کشمیر دولت گفت: لغو سفارش می ایستد خارج شود.

قبلا در فوریه 13 وقتی Covid-19 شیوع تا به حال نرسیده کشور دولت تصمیم به برگزاری 42-روز طولانی سالانه به زیارت امام غار حرم.

زیارت به حال برای شروع از 23 ژوئن تا به حال به این نتیجه در تاریخ 3 اوت در روز Shravan Purnima (Raksha Bandhan).

در سال گذشته در این مدت از yatra شد و 40 روز در حالی که در سال 2018 زیارت به حال یک مدت 60 روز.

در یک بیانیه رسمی با عنوان “شری Amarnathji Yatra 2020 لغو شد با توجه به شیوع COVID-19 pandemic” سخنگوی گفت که تصمیم گرفته شد در 38 جلسه هیئت مدیره از شری Amarnathji حرم هیئت مدیره (SASB) ملاقات کرد که تحت ریاست Lt فرماندار G C Murmu در راج Bhavan.

او گفت: هیئت مدیره تصمیم گرفت که Pratham Pooja’ و ‘Sampann Pooja’ انجام می شود با سنتی شور.

بعد در عرض نیم ساعت دیگر بیانیه رسمی صادر شد که خواندن “را فشار دهید توجه داشته باشید با عنوان شری Amarnathji Yatra 2020 لغو شد با توجه به شیوع COVID-19 همه گیر ممکن است درمان را لغو و خارج.”

قبلا Murmu که همچنین رئیس SASB گفته بود وجود دارد 77 مناطق قرمز مشخص شده در دره کشمیر از کجا زیارت به تصویب رسید.

“با توجه به این همه گیر ایجاد langars پزشکی مرکز کمپ استقرار مواد بسیج و برف ترخیص ممکن نیست,” او گفت:.

“هر چند دولت هند گسترش در سراسر کشور مستند تا مارس 3, آن است که بسیار غیر قابل پیش بینی به می دانم که جهت آن را به بعد. ایمنی زائران از اهميت زيادي برخوردار است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>