جامع دانشجویان به طور موقت و تماس anti-کا هم بزنید در میان شیوع کروناویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 21, 2020 11:40:38 pm

JCC توزیع ماسک صورت و sanitisers به همه معترضان انجام شد با یک جلسه از COVID19. (منبع: توییتر/JCC)

از نظر رشد ترساندن از coronavirus در سراسر کشور, دانشجویان جامع Millia اسلامی در روز شنبه خود را به حالت تعليق تحصن در اعتراض به بحث تابعیت (متمم) قانون خارج از دانشگاه دروازه شماره 7.

“با قلبی سنگین اما با امید زیادی در دل ما ما به طور موقت به حالت تعلیق مداوم 24 ساعت تحصن در اعتراض دروازه ندارد. 7, JMI و درخواست تجدید نظر به همه معترضین به مهربانی وضعیت را با جديت و نجات خود و دیگر از این بیماری کشنده” یک بیانیه از جامع کمیته هماهنگی (JCC) گفت: در 100 روز از نشستن در.

آن را نیز به دادگاه تجدید نظر مرکز به “بلافاصله” تعلیق ورزش از ملی جمعیت ثبت نام کنید.

این JCC متشکل از JMI دانشجویان و فارغ التحصیلان تشکیل شد پس از اتهام خشونت پلیس در پردیس در دسامبر 15.

اول دانشگاه یا دانشکده های چهارم یک لیست از خواسته ها از جمله آزادی همه زندانیان سیاسی بلافاصله خروج خارجی ها (دادگاه) متمم سفارش 2019 خروج تمام دستورالعمل برای ساخت اردوگاه های بازداشت و آزادی همه مردم در آن اردوگاه ها پس از تست آنها را برای COVID-19.

“ما مبارزه با کا NRC و NPR باقی می ماند غیر قابل انعطاف” JCC گفت.

به منظور مبارزه با کروناویروس گسترش JCC نیز خواسته این مرکز به انجام مناسب پولی و سیاست, و اضافه کرد که پزشکان نیاز پزشکی مناسب زیرساخت ها از جمله تجهیزات ایمنی و تست کیت بیش از قدردانی و قهرمانی.

“در سال 1947 زمانی که دانشگاه ما سوخته بود در طول شورش آن متوقف نمی شود دانش آموزان و معلمان از دانشگاه ما از کار بی وقفه در اردوگاه های پناهندگان در سراسر هند است. دانشگاه می تواند ثابت بعد اما بشریت باید ثابت اول” JCC گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>