Jagan درخواست ساعت برای کمک به آندرا بازار مزرعه تولید

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sreenivas Janyala | حیدرآباد | منتشر شده در تاریخ: مارس 15 سال 2020 10:31:07 am

andhra pradesh lockdown, AP lockdown, coronavirus, coronavirus lockdown, PM CM Meeting, Lockdown extended, lockdown extended in AP, jagan mohan reddy یک نگرانی عمده برای آندرا پرادش است که godowns توسط مواد غذایی شرکت از هند (FCI) و مرکزی انبارداری شرکت در دولت پر شده است و هیچ فضای برای ذخیره ربیع برداشت.

آندرا پرادش دولت درخواست کرده است این مرکز برای کمک به دولت در بازار, کشاورزی, باغداری و پرورش آبزیان تولید در دیگر نقاط کشور به نگه داشتن چرخ اقتصاد آن در حال حرکت است.

در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی وزیر Y S Jagan موهان ردی به درخواست مرکز به گام برای فعال کردن بدون درز حمل و نقل و بازاریابی کالا. دولت که در حال حاضر در مواجهه با مشکلات مالی پس از انشعاب دیده است یک افت شدید در درآمد پس از این مستند آغاز شده است.

“در ماه مارس سال 2019 آن (درآمد) حدود 8,000 تومان کرور روپیه در هر ماه اما این در ماه مارس و آوریل این امر می تواند کمتر از 1,000 تومان کرور روپیه” وزیر دارایی B Rajendranath گفت.

یک نگرانی عمده برای آندرا پرادش است که godowns توسط مواد غذایی شرکت از هند (FCI) و مرکزی انبارداری شرکت در دولت پر شده است و هیچ فضای برای ذخیره ربیع برداشت.

“CM درخواست کرده است این مرکز به طور مستقیم با ادارات مربوطه برای روشن شدن سهام از godowns و یا ایجاد فضای اضافی به صورت اورژانس به فروشگاه های ورودی تولید کند. دولت نیز خواسته این مرکز برای حمایت از دولت پاکسازی FCI غرامت” یک مقام رسمی گفت.

دولت همچنین اعلام کرد که در حالی که در حال حرکت سهام از اقدامات باید آغاز به تخصیص دادن آنها را به نزدیک ترین نقاط مصرف به صرفه جویی در وقت و هزینه. “همانطور که در حال حاضر سهام هستند که از شمال هند حتی اگر حمل و نقل گران است و مقدار زیادی از سهام در دسترس هستند در godowns در ایالت های جنوبی” یک مقام رسمی گفت.

کشاورزی منجر 34 درصد به GSDP آندرا پرادش و 60 درصد از جمعیت این ایالت است که به طور مستقیم یا غیر مستقیم وابسته به کشاورزی است.

بخش صنعتی نیز گرفته می شود یک ضربه عظیم. حدود 94 درصد از MSMEs که با ارائه اشتغال به بیش از 11 میلیون نفر در دولت بسته اند با توجه به این مستند و باقی مانده عامل در 25-30 درصد ظرفیت است.

“تاثیر بر روی کسب و کار است به احتمال زیاد به یک اثر آبشاری در سراسر زنجیره ارزش که ممکن است حتی پس از مستند محدودیت شده اند کاسته توجه به کاهش رشد اقتصاد جهانی در تقاضا. قراردادی دستمزد نیروی کار را در صورت از دست دادن شغل منجر به ناآرامی و در نتیجه کاهش قدرت خرید خود را” Jagan نوشت: در نامه خود به نخست وزیر. در حالی که قطار را به کار گیرند تا مارس 3, دولت به دنبال افتتاح بزرگراه ملی برای آن کامیون ها برای انتقال کالا به کشورهای دیگر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>