Jagan ردی سفارشات مواد غذایی رایگان حمل و نقل برای مهاجران بازگشت به خانه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آندرا پرادش وزیر Y S Jagan موهان ردی در روز یکشنبه دستور مقامات به اطمینان حاصل شود که صدها نفر از کارگران مهاجر در بازگشت به مادری خود جای پا در آفتاب سوزان داده می شود مواد غذایی و حمل و نقل رایگان.

رئیس جمهوری که به بررسی وضعیت کارگران مهاجر در یک جلسه رسمی روز یکشنبه کارگردانی که هیچ مهاجر کارگران باید توان راه رفتن راه خود را به مکان های مادری خود.

او از مقامات به ترتیب اتوبوس برای کارگران مهاجر از Odisha راه رفتن را از طریق دولت تا دولت خود را از مرزهای جدا از ارائه آنها غذا.

مقامات گفته وزیر که به عنوان بسیاری از 902 کارگران مهاجر از سریککولم, اونگل و دیگر مناطق شده است با ارائه حمل و نقل و تزئینات غذایی در روز شنبه.

“در همه 470 کارگران مهاجر از Prakasam فرستاده شد در 10 دولت اجرا RTC اتوبوس 410 مهاجران از کریشنا در 16 اتوبوس و 22 از سریککولم در یک اتوبوس به مکان های مادری خود در اوریسا” سخنگوی رسمی از رئیس دفتر وزیر (CMO) گفت.

روز یکشنبه یکی دیگر از 450 مهاجر کارگران از گنٹور و 52 از کریشنا ولسوالی فرستاده شده بود برای مادری خود ،

“دولت دبیر کل Nilam Sawhney تا به حال بحث مفصل با همتای او در Odisha به اطمینان حاصل شود که کارگران مهاجر دریافت کرده بودند در Ganjam منطقه مرزی” سخنگوی گفت.

اصل کار (حمل و نقل جاده ها و ساختمان ها) M T کریشنا ببو گفت: به هر جهت از وزیر اتوبوس که مرتب در انواع بزرگراه ها به انتخاب مهاجر کارگران راه رفتن را از طریق وزارت امور خارجه و آنها را به نزدیکترین مراکز امداد.

“همه پلیس بررسی مطالب ارائه شده با کارکنان از درآمد بخش به وکیل مهاجرت نیروی کار به مراکز امداد با وعده به ارسال آنها را به خود بومی متحده,” او گفت:.

به عنوان بسیاری از 79 مواد غذایی شمارنده سازماندهی شده در کنار بزرگراه ملی نزدیکتر بین دولت بررسی پست ها به آنها آب و غذا. “به طور مشابه منطقه جمع خواسته شد به قرار دادن آگهی ها در بزرگراه ها در اوریهای و Hindi توضیح ترتیبات انجام مهاجر کار رفتن راه رفتن” کریشنا ببو گفت.

اگر کارگران مهاجر از نقاط مختلف آندرا پرادش آنها می توان به مکان های مادری خود توسط اتوبوس رایگان از هزینه. به طور مشابه کسانی که متعلق به Odisha نیز خواهد بود تقبل قایق از آب عبور تا به دولت در مرز با اتوبوس.

“برای آن دسته از کارگران مهاجر که از دور متحده مانند غرب بنگال, Bihar, Jharkhand و اوتار پرادش دولت خواهد شد را به ترتیب به آنها ارسال توسط Shramik قطار اکسپرس بموقع حمل و نقل آنها را به سوار امتیاز رایگان از هزینه” اصل کار گفت.

در سه روز گذشته در اطراف 4,661 مهاجر کارگران راه رفتن به خانه متوقف شد در حوزه های مختلف بررسی پست ها و ارسال به 62 امداد مراکز. از آنها 485 نفر در راه رفتن به مناطق مختلف آندرا پرادش و باقی مانده کارگران مهاجر متعلق به کشورهای دیگر از جمله Odisha (966) بیهار (815) تا (1012), Jharkhand (576) و Chattisgarh (331).

“ما در حال حاضر به ترتیب 31 Shramik قطار اکسپرس از AP حمل و نقل 39,000 مردم به مقاصد مختلف در گذشته تا به امروز. یکی دیگر از پنج قطار خواهد بود برای اجرا 7,500 مردم در روز یکشنبه. ما برنامه ریزی شده به اجرا یکی دیگر از 22 قطار ویژه در طول این هفته برای 33,000 مردم” کریشنا ببو گفت.

در طول چند هفته گذشته تصاویری از کارگران مهاجر راه رفتن در سراسر نقاط مختلف هند را برجسته کرده اند نومیدی از مردم به حاشیه رانده ضربه سخت مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>