توسط: اکسپرس سرویس خبری | سرینگر | انتشار: 3 آوریل سال 2020 6:41:08 pm

jammu kashmir domicile, new domicile law kashmir, jammu kashmir article 370, kashmir news, latest news روز سه شنبه مرکز صادر کرده است این روزنامه اطلاع رسانی تعریف مساکن از جامو و کشمیر (اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi)

کشمیر بازرس کل پلیس (IGP) ویجی کومار بیانیه ای که پلیس را بازداشت کسانی که “تحریک مردم در اقامتگاه جدید قانون” است باعث یک جنجال سیاسی در کشمیر با احزاب اصلی به شدت در واکنش به این بیانیه.

“از دیروز برخی از miscreants در حال تحریک مردم در اقامتگاه جدید قانون با سوء استفاده از رسانه های اجتماعی” IGP کشمیر ویجی کومار گفته محلی روز جمعه. “شاه خواهد بود واصل و اقدام خواهد شد در برابر کسانی که درگیر…وجود داشته اند مستمر گزارش از سوء استفاده از رسانه های اجتماعی توسط miscreants به تحریک مردم علیه جدید اقامتگاه قانون است.”

“به نظر می رسد که همراه با هر چیز دیگری ما را نیز از دست داد اساسی حق آزادی بیان و حق مخالفت سال گذشته است. J&K ممکن است یک ‘دولت’ اما ما در معرض خطر تبدیل شدن به یک دولت پلیس (اگر ما در حال حاضر یک)” کنفرانس ملی توییتی در روز جمعه.

مردم حزب دموکرات (PDP) بیش از حد در واکنش به این بیانیه. “ماده 19(1)(a) از قانون اساسی می گوید که همه شهروندان حق دارند از آزادی بیان. آزادی گفتار و بیان به معنی حق بیان خود اعتقادات & نظرات آزادانه با کلمات از دهان و نوشتن و چاپ و یا هر حالت” حزب در توییتر.

شاخص تورم مصرف کننده (M) در بیانیه ای گفت: “دولت به نظر می رسد راحت تر در خاموش کردن صدای مخالفت از طریق زور و browbeating”. “این تاکتیک تاسف است و زمینه صادر کند و هیچ جایی در یک دموکرات راه اندازی. نمی پوزه تظاهرات. خشم است و خشم. شما نمی دانید که هنگامی که آن را پشت سر هم” حزب گفت: در حالی که در واکنش به این بیانیه.

“اگر صحبت های حقیقت و بالا بردن صدا در برابر دولت. اشتباه سیاست است که جرم آن را دوباره و دوباره. انجام بیا و دستگیری همه ما” کنگره رهبر Feroz Khan توییتی در روز جمعه در حالی که در واکنش به اخبار و گزارش

روز سه شنبه مرکز صادر کرده است این روزنامه اطلاع رسانی تعریف مساکن از جامو و کشمیر و از جمله هر کسی که “اقامت برای مدت پانزده سال در دانشگاه تهران از J&K و یا مطالعه برای یک دوره هفت سال و به نظر می رسد در کلاس 10/12th آزمون در یک موسسه آموزشی واقع در دانشگاه تهران از J&K.

همه احزاب سیاسی در دره جز BJP سخن گفته اند, در برابر, سفارش, سوال آن زمان و قصد. تازه شکل گرفته جامو و کشمیر Apni حزب نیز گفت که وعده داده شده اند نگه داشته است. در واکنش به IGP اظهارات همایش ملی گفت: J-K است در معرض خطر تبدیل شدن به یک پلیس دولت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de