J-K جمعیت شناسی نمی تواند تغییر آمیت شاه می گوید Apni حزب

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah روز یکشنبه گفت: هیئتی از جامو و کشمیر را Apni حزب به رهبری بنیانگذار آن الطاف بخاری که NDA دولت تحت نارندرا نخست وزیر را در تمام مراحل توسعه به طور کلی از جامو و کشمیر.

او ابراز اطمینان کرد که قابل مشاهده تغییرات دیده می شود بر روی زمین در چند ماه آینده با توجه به بیانیه رسمی است.

او گفت: 24-عضو هیئت که مطرح شده در مورد 40 مسائل است که دولت قصد ندارد به تغییر جمعیت شناسی منطقه و تمامی این مذاکرات هیچ پایه و اساسی در همه”.

“دولت خواهد شد کار با تمام بخش های جامعه برای تحقق بخشیدن به این امید استقلال جامو و کشمیر در اوایل فرصت” شاه گفت.

Allaying این دغدغه از Apni پارتی هیئت محدودیت شاه گفت: تمام تصمیمات در relaxations بر اساس واقعیت و نه با توجه به هر گونه فشار.

او با اشاره به مراحل مانند آزادی مردم از بازداشت پیشگیرانه, ترمیم, از, اینترنت, آرامش در حکومت و اضافه شده است که حتی زندانیان سیاسی را آزاد شود در زمان های آینده به عنوان هدف اصلی دولت این است که نه تنها فرد باید بمیرد, می شود آن را یک مشترک کشمیری یا پرسنل امنیتی.

روز جمعه دولت آزاد سابق جامو و کشمیر وزیر و کنفرانس های ملی (NC) رئیس جمهور فاروق عبدالله از بازداشت هفت ماه پس از او قرار داده شد و تحت بازداشت است. پسرش عمر عبدالله و دیگری رئیس سابق وزیر Mehbooba مفتی همچنان تحت بازداشت است.

“خانه وزیر مطمئن باشید این هیئت که جامو و کشمیر را بهتر اقامتگاه سیاست از کشورهای دیگر در کشور دانست و گفت که مناسب توسعه اقتصادی سیاست خواهد شد پیش نویس به زودی پس از گسترده مشاوره” بیانیه ای گفت:.

او تأکید دارد که بدون تبعیض در اجرای مرکزی قوانین در جامو و کشمیر و منافع همه بخش های مراقبت از خواهد شد شود.

صفحه اصلی وزیر گفت: Apni حزب هیئتی که یک سیاست صنعتی به زودی اعلام خواهد شد برای توسعه سریع اقتصادی و بانک زمین در حال حاضر ایجاد شده است.

او گفت: برای 70 سال گذشته, Jammu and Kashmir جذب 13,000 تومان کرور روپیه و ابراز امیدواری کرد که تا سال 2024 سه برابر بیشتر سرمایه گذاری در منطقه وجود دارد به عنوان پتانسیل عظیمی برای همین و سرمایه گذاران نیز مایل به جلو آمده. این نیز خواهد شد حل مشکل بیکاری در منطقه است.

در مسائل رزرو خانه وزیر گفت که کمیسیون تنظیم خواهد شد تا به زودی و تصریح کرد که هیچ بی عدالتی انجام خواهد شد به Gujjars, عشایر و جوامع دیگر.

الطاف بخاری بود که وزیر دارایی در Bharatiya Janata Party (BJP)-مردم حزب دموکرات (PDP) دولت راه اندازی جامو و کشمیر Apni در سرینگر در 8 مارس. حزب جدید لذت می برد که مرکز حمایت اتحاد سیاستمداران از PDP کنگره و NC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>