J&K کارگران حمله; زوج مسیحی متهم تبدیل پرسید: می گویند Jai Shri Ram

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Gagandeep سینگ Dhillon | Shimla | منتشر شده در تاریخ: مارس 24 سال 2020 12:02:45 am

religious intolerance, jandk labourers, jandk labourers assaulted, religion conversion, christian missionary, indian express news پلیس از دستگیری دو متهم که گفته می شود منجر به حمله. (بازنمودی عکس)

دو کارگر از جامو و کشمیر بودند حمله توسط یک گروه از ساکنان محلی در بیلسپور منطقه هیماچال پرادش در روز چهارشنبه. پلیس گفت که این حادثه به نظر می رسد به عنوان یک نتیجه از عدم تحمل مذهبی.

در یک حادثه جداگانه یک زن و شوهر مسیحی ره بود توسط یک گروه از مردم در نزدیکی Dharamshala و پرسید: می گویند ‘Jai Shri Ram’ روز یکشنبه. یک ویدیو از این حادثه به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه.

حمله به کارگران از J&K گرفت در Harnora روستای بیلسپور منطقه. به گفته پلیس 18 کارگران از J&K اقامت داشتند در محوطه ملی قدرت حرارتی شرکت محدود شد و کار توسط یک پیمانکار محلی برای ساخت و ساز جاده و پروژه های دیگر. آنها تا به حال مشغول به کار شده است از آنجا که مستند به اجرا در آمد.

روز چهارشنبه یک گروه از 5-6 ساکنان محلی وارد دانشگاه و حمله به کارگران یک افسر تحقیق گفت. “به نظر می رسد یک مورد از عدم تحمل مذهبی. حمله مواجه قربانیان بیش از ارائه namaz و سپس manhandled دو نفر از آنها سیلی و لگد زدن به آنها گفت:” یک افسر ارشد پلیس.

پلیس از دستگیری دو متهم که گفته می شود منجر به حمله. “ما ثبت نام یک مورد از خانه تجاوز جنایی ارعاب باعث صدمه دیده و شورش در بخش 323, 451, 506, 147 و 149 IPC در Barmana ایستگاه پلیس” یک افسر گفت.

منطقه SP Devakar شارما گفت: قربانیان منتقل شده به یک محل امن تر در نزدیکی یک CISF دانشگاه و یک تیم پلیس مستقر برای امنیت. او اضافه کرد که هیچ یک از قربانیان دریافت کرده است یک آسیب جدی است.

در ضمن به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد یک گروه از مردم ظاهرا متهم یک زوج مسیحی از انجام مذهبی تبدیل و درخواست آنها را به می گویند: “Jai Shri Ram” در تخته سنگ Godam روستای نزدیک به دارامسالا.

این حادثه آن است که یاد گرفت روز یکشنبه هنگامی که هری بهادر, 31, تور و راهنمای سفر از Rakkar روستا در نزدیکی Dharamshala و همسرش, Nisha Ghale بازدید یکی دیگر از زوج مسیحی در تخته سنگ Godam.

“ما به بازدید از دوستان ما پس از تولد فرزند خود هستند. اما برخی از ساکنان آنجا جمع شده بودند و شروع به بدرفتاری با ما. آنها گفتند که تا به حال دریافت برخی از شکایات در مورد ما انجام تبدیل های مذهبی و حتی بدرفتاری با مادرم,” بهادر گفت: هند اکسپرس.

به زودی یک تیم پلیس وارد آورده و همه چیز تحت کنترل بهادر گفت:, و اضافه کرد که او نه تسلیم هر گونه شکایت به پلیس است. پلیس باید رزرو زن و شوهر برای نقض مقررات منع رفت و آمد پس آنها سفر بدون مجوز یک افسر گفت.

بهادر گفت: او آموخته بود که افرادی که با او مواجه شد و ساکنان محلی و اعضای Vishwa هندو Parishad. Ashutosh Aggarwal, یک رهبر VHP از Shimla گفت که او غافل از این حادثه اما افزود: “اگر این اتفاق افتاد آن بود که احتمالا به دلیل مسیحیان بودند مبلغان درگیر در مذهبی تبدیل شده است.”

در یک ویدئو به آدرس عمومی در پنجشنبه DGP S R مردی را محکوم کرد بیلسپور حادثه و دیگر اشکال تبعیض در دولت است. “ما آموخته است که مردم یک جامعه خاص هستند که تبعیض در بیمارستان جیره و مغازه های خدمات نرم افزار. این بسیار غلط در یک ملت شناخته شده برای وحدت در تنوع است. افزایش فوق تفاوت های ما و قرار دادن یک جبهه متحد است که نیاز به ساعت” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>