Ivanka Trump ستایش یکشنبه یک تعداد انگشت شماری از کشورهای خاورمیانه از جمله نزدیک ما متحدان عربستان سعودی و امارات متحده عربی برای گام گذاشتن در “اصلاحات قابل توجهی” برای پیشبرد حقوق زنان در حالی که صحبت کردن در جمع کارآفرینان و رهبران منطقه ای در دبی.

دختر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود ارائه سخنرانی در روز جهانی زنان فروم برگزار شد در مجلل رفت و آمد مکرر مشرف به شهر خلیج فارس بندرعباس ،

“ما می دانیم که هنگامی که زنان در حال رایگان برای موفقیت, خانواده, رشد جوامع شکوفا و کشورهای در حال قوی تر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

موضوع فروم در دبی “قدرت نفوذ است.” آن را مناسب تم برای مغلوب ساختن پیشی جستن که وفاداری و پشتیبانی از پدرش ریاست جمهوری او را دیدم و شوهرش جارد کوشنر را تا رسمی نقش خود در کاخ سفید به عنوان مشاوران او.

38 ساله و مادر سه تا موقعیت خودش را به عنوان یک دفتر بیضی محرم در حالی که رهبری از طرح های است که به طور گسترده به عقب توانمند سازی زنان. او تبدیل شدن به یک مشاور در ایالات متحده تهران.

هنگامی که صاحب یک eponymous مد خط, Ivanka Trump دارای اختیار داشت او نزدیکی به رئیس جمهور برای ترویج سیاست های مؤثر زنان و ارائه سخنرانی در سراسر جهان در مورد زنان در توانمندسازی اقتصادی. او در دیدار با رهبران جهان به عنوان یک کلید مقام کاخ سفید. برخی از تلاش های او و حتی برخی از حمایت هر دو حزب در واشنگتن در تضاد به این سطح از بحث های سیاسی و بخش های اطراف پدرش ریاست جمهوری است.

در سخنرانی در زنان فروم در دبی روز یکشنبه تهمت تبلیغ آنچه او گفته بود که پیشرفت زنان در ایالات متحده است.

“امروز زنان آمریکایی پیشرو در هر جنبه ای از جامعه است. در سال گذشته وجود دارد که زنان بیشتر از مردان در ایالات متحده نیروی کار با تامین بیش از 70 درصد از مشاغل جدید,” او گفت که در آدرس خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده هیچ اشاره ای اما از موانع قانونی در ایالات متحده در سراسر مرخصی خانواده که او رئیس جمهور ایالات متحده پشتیبانی می کند. در حال حاضر فقط در چند ایالت آمریکا پیشنهاد پرداخت را ترک کنند.

در حالی که پرسش همچنان به چرخش بیش چقدر تاثیر او برخوردار با پدر او رئیس جمهور ایالات متحده به یک نگاه اجمالی به رابطه خود را در سال 2017, زمانی که او در توییتر نوشت: “او یک فرد بزرگ — همیشه هل دادن من به انجام کار درست!” او قبلا گفته است که زمانی که او مخالف با پدر او “او آن را می داند”.

در طول سخنرانی او در دبی مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت عربستان سعودی برای تغییرات اخیر در قانون اجازه می دهد که به سفر خارج از کشور و اخذ گذرنامه بدون اجازه از یک خویشاوند مرد. در سال 2018 ممنوعیت رانندگی زنان خودرو برداشته شد. این تغییرات بخشی از گسترده فشار برای تبدیل اقتصاد عربستان, جذب بیشتر سرمایه گذاری خارجی و سهولت بین المللی انتقاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به تغییرات در دیگر کشورهای خاورمیانه نیز هست. او گفت: بحرین معرفی کرده بود قانون علیه تبعیض در محل کار; اردن بود حذف محدودیت های قانونی بر توانایی زنان برای کار در شب; مراکش گسترش یافته بود زنان حقوق زمین و تونس معرفی کرده بود قوانین برای مبارزه با خشونت خانگی.

او گفت: هر چند بیشتر کار مورد نیاز برای انجام شود. او اشاره کرد که در سراسر این منطقه زنان به طور متوسط هنوز هم تنها نیمی از حقوق مردان است.

مخاطبان برای سخنرانی خود در امارات متحده عربی شامل حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ولیعهد دبی حمدان بن محمد آل مکتوم رئیس بانک جهانی دیوید Malpass و صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva.

دبی حاکم است wildly محبوب در خانه و دیده می شود به عنوان یک modernising نیروی. او اما در مواجهه برخی از انتقاد خارج از کشور در مورد حقوق زنان در گزارش زیر که یکی از دختران خود سعی به فرار از کشور شد و به زور برگشت. در سال های گذشته اردن Princess Haya با آنها شیخ محمد دارای دو فرزند است می توانست با حضور در فروم از این نوع در کنار او, اما او بیش از حد بنا به گزارش رسیده از کشور گریخت و به دنبال حضانت فرزندان خود را در یک دادگاه انگلیسی.

امارات متحده عربی و عربستان سعودی کار کرده اند و به پرورش روابط نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بودند و در اوایل حامیان زنان و توانمندسازی صندوق یک بانک جهانی ابتکار عمل را به کمک به کارآفرینان زن که Ivanka Trump به شدت پشت. در طول سفر در خارج از کشور از پدرش ریاست جمهوری به عربستان سعودی دو کشور حوزه خلیج فارس متعهد 100 میلیون تومان به این صندوق.

در سخنرانی خود در روز یکشنبه فروم تهمت ستایش اماراتی رهبران برای “از بین بردن موانع برای زنان به پیوستن به نیروی کار و در حال توسعه یک استراتژی ملی است که به رسمیت می شناسد که زنان به مرکزی برای رشد پایدار.” او اشاره کرد که اگر چه 70 درصد از اماراتی فارغ التحصیلان دانشگاه هستند و زنان تنها 10 درصد از درهم کل درآمد ملی است مشتق شده از زنان است.

“ما می دانیم که این به رشد و شکوفایی در سال آینده,” او گفت:.

در طول سفر دو روزه به امارات متحده عربی تهمت ملاقات با زنان کارآفرین و مورد بحث ما پروژه دولت او را پیشرو که با هدف کمک به زنان در کشورهای در حال توسعه. زنان در توسعه جهانی و رفاه ابتکار راه اندازی شد در سال گذشته با پشتوانه توسط پدرش.

در روز شنبه او در تور ابوظبی مسجد بازدید ابوظبی شعبه موزه لوور و ملاقات خصوصی با این کشور روز به روز حاکم ابوظبی تاج شاهزاده محمد بن زاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im