“این بدترین محل برای کار’: افسانه انتقاد کشتی گیر WWE, Triple H

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کشتی سرگرمی جهانی (WWE) به دست آورده شهرت برای بودن دشوار است شرکت برای کار در. جدا از تنگ برنامه ریزی و نه چندان ریسک محیط نرم افزار-کشتی شرکت دریافت کرده است سهم عادلانه خود را از انتقاد برای درمان فقیر از استعداد در هزینه ماساژ نفس از چند دست برداشت می گیرند. در yester-سال هالک هوگان بود که شناخته شده بود برای از بین بردن backdoor سیاست و هل دادن دستور کار خود در هزینه باعث خرابی مشاغل از مخالفان خود را. از اواسط سال 2002 به 2005, Triple H به دست آورده شهرت به عنوان یکی از مهمترین خودخواه perfomers که دفن مخالفان خود را با بسیاری از آنچه به عنوان “طلایی بیل” یک اصطلاح مورد استفاده در نرم افزار-کشتی هنگامی که یک ستاره با استفاده از سیاست اجازه می دهد تا ستاره جدید به ظهور با امتناع از دست دادن.این دوره در حال حاضر شناخته شده به عنوان “Triple H را ترور” را دیدم یکی از بدترین دشمنی در WWE – Triple H vs Scott Steiner.

همچنین بخوانید: WWE WrestleMania در خلیج تمپا می تواند در مشکل

Scott Steiner ساخته شده از بازگشت به WWE در سال 2003 و بلافاصله به دست آورد فن زیر با توجه به درجه بدن. او بلافاصله اعطا بالا-سطح دشمنی با آن سنگین وزن جهان قهرمان سه گانه H. اما کسل کننده رقابت به دنبال مبارزه با botched عنوان مسابقه به پایان رسید دشمنی و اشتاینر چپ این شرکت است.

در یک قسمت جدید از “نشستن در کنار صحنه ورزش” پادکست توسط دیوید Penzer Steiner ناودان Triple H با استفاده از رابطه اش با رئیس وینس مک ماهون دختر استفانی مک ماهون به افزایش نردبان در WWE.

در اینجا چیزی است که Scott Steiner گفت: (h/t کشتی کج اخبار):

“همان چیزی است که اشتباه با هر کس دیگری که به آنجا رفتم از WCW (رفت با من). نگاهی به آنچه نداشت. Triple H ضرب و شتم همه. کوین نش در رفت و او DQ و سپس او رو به ضرب و شتم. نیش رو درمان بدتر او تا به حال یک بازی با آنها و او انجام شد. این چیزی که هنگامی که یک مرد است یک علامت و او می خواهد به ضرب و شتم همه و است که مشروع p* * * * **y. ویکیپدیا نمی خواهم به طور جدی. نگاه آنچه که او انجام داده ، سپس او را به کشتی حرفه ای و این که وقت خود را به درخشش.”

همچنین بخوانید: WWE Champion Brock Lesnar در نهایت در دیدار مرد او باید ترس

“البته این کار کمک می کند b*****g, رئیس,’ دختر به طوری که او در زمان استفاده از هر چیزی که او می تواند و او را ضرب و شتم هر کس از WCW. آنها تحت درمان همه مثل s**t و ما همه در همان کسب و کار. کشتی کوچک جامعه گره آن برادری. اما میخوای با ما رفتار بد از آنجا که ما کشتی برای کسی دیگری ؟ آن ساخته شده وجود ندارد اما در حال حاضر آن را گاز گرفتن آنها را در یک**. آنها را بکشند f*****g کشتن برای نیمی از این اعتبار که آنها تا به حال زمانی که ما تا به حال سه شنبه شب جنگ. نگاهی به اونا این گاز گرفتن در یک** * * * و f**k آنها. آنها آنچه را که آنها سزاوار. من خیلی دلپذیر در حال حاضر.”

اشتاینر بیشتر در ادامه به انتقاد از WWE را در تالار افتخارات مشاهیر و نام آن را یک شوخی: “اول که در آن در f**k سالن از شهرت ؟ چگونه می تواند شما را در سالن از شهرت اگر آن را نمی کند وجود دارد ؟ آن وجود دارد در وینس ذهن. آیا من به f**k اگر من اجاره فضا در وینس ذهن ؟ F**k no, I don’t give a f**k آنچه که او فکر می کند. بنابراین من اهمیتی نمی دهند اگر من در سالن از شهرت چون f*****g شوخی دلیل آن وجود ندارد. چرا من مراقبت اگر من در سالن از شهرت ؟ آن وجود دارد بروید و آن را ببینید! Where are you gonna go بازدید از آن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>