این رسمی: شکایت علیه هر ساعت را به Lokpal کامل نیمکت, هیچ توضیحی اگر رد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kaunain کلانتر M | دهلی نو | انتشار: 4 مارس سال 2020 5:01:47 am

complaint against Prime minister, Narendra Modi, Lokpal rules, delhi news, indian express news با فرمت مطلع این Lokpal — عدالت (بازنشسته) Pinaki چاندرا Ghose — می توانید با ارسال شکایت به درخواست بال از Lokpal که ممکن است به منظور اولیه پرس و جو. (منبع: دیوان عالی کشور سایت)

این Lokpal قوانین مطلع تقریبا یک سال پس از انتصاب از کشور Lokpal تاسیس برای پرس و جو به اتهامات فساد علیه, عمومی کارمندان دولت که در مورد یک شکایت است در برابر نشسته و یا نخست وزیر سابق کامل نیمکت تصمیم خواهد گرفت که در مرحله پذیرش که آیا پرس و جو باید آغاز شود.

این قوانین همچنین دولت است که اگر این شکایت را رد کرد توسط نیمکت در پذیرش مرحله سوابق تحقیق باید منتشر نمی شود و یا ساخته شده در دسترس به هر کسی.

اطلاع رسانی صادر مارس 2 توسط وزارت پرسنل نارضایتی عمومی و حقوق بازنشستگی در مورد Lokpal (شکایت) قوانین 2020 متحده است که یک شکایت علیه نخست وزیر باید تصمیم گرفت در پذیرش مرحله کامل نیمکت به ریاست رئیس که در آن حداقل دو سوم تصویب پرس و جو.

“شکایت علیه یک کارمند مورد اشاره در بند (الف) زیر بخش (1) از بخش 14 قانون باید تصمیم گرفت با تمام نیمکت های اشاره شده در زیر بند (ب) از بند (یک) زیر بخش (1) از بخش 14 در وهله اول در پذیرش مرحله” بخش 7 از قوانین دولت است.

بخش 14 (1) (ii) همچنین آمده است که بیشتر پرس و جو می شود “را در دوربین اقدام” و اگر Lokpal می آید به این نتیجه رسیدند که شکایت سزاوار به اخراج “سوابق تحقیق باید منتشر نمی شود و یا ساخته شده در دسترس به هر کسی”.

در یک شکایت علیه اتحادیه وزیر و یا یک عضو از مجلس و قوانین وزارت امور خارجه است که آن را به تصمیم در پذیرش مرحله توسط یک نیمکت متشکل از کمتر از سه نفر از اعضای Lokpal.

در جولای 2 سال گذشته هند اکسپرس گزارش داد که دفتر Lokpal هنوز به طور کامل تابعی از آنجا که مبارزه با فساد بازرس است که هنوز هم در حال انتظار برای مرکز تصویب در آگاه ساختن “فرمت” برای دریافت یک شکایت است.

با فرمت مطلع این Lokpal — عدالت (بازنشسته) Pinaki چاندرا Ghose — می توانید با ارسال شکایت به درخواست بال از Lokpal که ممکن است به منظور اولیه پرس و جو. و اگر وجود دارد یک مورد prima facie این Lokpal می توانند با مراجعه به شکایت برای بررسی توسط یک کاوشگر آژانس مانند CBI.

با توجه به قوانین اعلام شده توسط دولت Lokpal پس از پردازش این شکایت به “محافظت از هویت شکایت تا نتیجه گیری از تحقیقات ارائه شده شاکی خودش را نشان داده است هویت خود را به هر دليلى در حالی که شکایت به Lokpal.

قوانین نیز هجی کردن زمینه های که در آن Lokpal دور می تواند شکایت — که در آن مطالب از شکایت “ناخوانا”, “مبهم و یا مبهم”, “بی اهمیت و یا بیهوده و بیمعنی”; که در آن شکایت نیست اتهام علیه یک کارمند یا جایی که علت این شکایت در حال بررسی است قبل از هر گونه دیگر دادگاه یا دادگاه یا مقام و به اتهام ارتکاب جرمی که در رابطه با شکایت است که ساخته شده است در مدت هفت سال.

با توجه به قوانین اگر یک شکایت ثبت و به صورت الکترونیکی آن را باید ظرف مدت 15 روز است. این قوانین همچنین نوار هر گونه شکایت علیه بنده تحت ارتش, قانون نیروی, قانون نیروی هوایی عمل می کنند و یا گارد ساحلی عمل می کنند. همچنین یک غیر شهروند هند نیز می تواند شکایت — تنها یک کپی از گذرنامه پذیرفته می شود به عنوان اثبات هویت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>