‘آن را مانند فیلم groundhog day, هر روز همان است’: گراهام رید در زندگی در …

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند هاکی مردان تیم تا به حال یک شروع مناسب و معقول خود را به لیگ برتر مبارزات انتخاباتی در سال 2020 با برنده بیش از هلند و جام جهانی بلژیک. پس از بازی استرالیا در خانه بازی مربی گراهام رید طرف تا به حال نزدیک به دو ماه استراحت قبل از دور بازی در مقابل آلمان. از طرف کمپینگ در ورزش اقتدار هند مرکز در بنگلور زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان است.

در نهایت در سراسر کشور مستند اعلام شد, در هند توسط نخست وزیر نارندرا با تیم هاکی هنوز در ملی کمپ. “آن بوده است جالب اینجا زندگی در لحظه” هند مردان هاکی مربی گراهام رید می گوید هندوستان تایمز در یک منحصر به فرد چت. “من فکر می کنم این شش هفته پس ما به مستند درون دیوارهای سای. ما به یک مستند 11 روز قبل از سایر نقاط کشور است.”

رید به یاد می آورد, بیل موری, کلاسیک کمدی رمانتیک ‘روز موش خرمای کوهی امریکا’ به توضیح زندگی خود را در میان مستند. “به هفته ششم از مستند و آن را نوعی از تبدیل شدن به مانند “روز موش خرمای کوهی امریکا’ فیلم – همان روز همان نوع از همه چیز,” او می گوید.

استرالیا بوده است و دور از خانواده اش در این زمان نامشخص و او با استفاده از فن آوری به ماندن در تماس با آنها. دختر خود را با این نسخهها کار به عنوان یک physio در پرت در استرالیا در حالی که پسر او است که به دنبال یک قانون آنلاین البته در آمستردام. “چیز زیادی در مورد تکنولوژی است که ما می توانید در تماس ماندن – ما می توانید FaceTime بسیار به طور منظم. ما نگه داشتن به روز رسانی کنید و سعی کنید به نگه داشتن انگشت خود را روی نبض در چه هر دو آنها در حال انجام است. آنها هر دو دارای پشتیبانی عالی, گروه,” او می گوید.

“آنها هر دو رشد – پس از آن کمی ساده تر برای ما از کسانی که از ما در این گروه است که باید کودکان کوچکتر. قلب من می رود به آنها” او می افزاید.

مربی می داند وضعیت نیز دشوار برای بازیکنان به عنوان آنها قادر به دیدار با خانواده خود را. “دوری از خانواده برای مدت طولانی – هیچ کس را دوست دارد که,” او می گوید. با هاکی مسابقات و آموزش لغو میان مستند رید می گوید: این یک کار دشوار است به نگه داشتن بازیکنان احساس انگیزه.

“این یک چالش هنگامی که شما قادر به انجام چیزی که شما عشق بازی هاکی. ما امیدواریم که ما قادر به عقب بر گردیم به انجام است که بیش از چند هفته آینده با توجه به وضعیت توسعه,” او می گوید.

با مقدار زیادی از زمان در دست در ملی کمپ, رید شده است با فردی ملاقات با بازیکنان خود را برای سنجش پیشرفت خود را. “ما در حال گرفتن یک فرصت خوب برای بحث در مورد چگونگی 12 ماه گذشته در جریان بوده است چه اهداف ما به عنوان یک گروه بلکه به صورت جداگانه برای بعد از 15 ماه” او می گوید.

او نیز لذت می برد آنلاین مربیگری جلسه برای خارج مربیان ابتکار سازماندهی شده توسط هاکی هند و سای. “ما در حال ارائه آنلاین مربیگری برای 300-400 خارج از مربیان است. شده است که بسیاری از سرگرم کننده است. تمام بسیاری از مربیان خارجی درگیر شده اند و انجام سخنرانی برای همان طوری که شما را نگه می دارد مشغول است. آن را نیز نگه می دارد شما فکر کردن در مورد چگونه بازی تغییرات و آنچه که ما نیاز به انجام این کار در آینده 15 ماه بهتر است.”

رید نیز راه رفتن در اطراف 89 هکتار محوطه دانشگاه برای جذب نور خورشید و نیز خواندن چند کتاب به نگه داشتن خود مشغول است. “اما آن را می شود واقعا جالب در طول روز در مورد چگونه به خودتان را مشغول نگه دارید,” او می گوید.

همچنین بخوانید: HT ویژه – برترین ورزشکاران بحث در مورد زندگی در مستند

در ضمن کادر مربیگری تنظیم شده تا اهداف فردی و اهداف برای بازیکنان است. آنها همچنین تماشای پیر مطابقت ویدئوها برای ارزیابی پتانسیل بهبود مناطق. “ما همچنین به آنها چالش های فیزیکی برای انجام در جفت به طوری که آنها می تواند به حفظ قدرت خود ، که کاملا خوب برای سلامت روان خود را,” او می گوید.

استرالیا معتقد است این مهم است که به ادامه چالش بازیکنان به اطمینان خود را روانی در میان تنش بار. “ما به خاطر به چالش کشیدن آنها را – می شود آن را از طریق خواندن کتاب و یا تحقیقات آنلاین و یا به دنبال از طریق فیلم های قدیمی. ما نیز ارسال آنها را برخی از آزمونها در چند بازی ما – چه آموخته و تمام کسانی که از انواع سوالات,” او می گوید.

رید بیشتر می افزاید که این سناریو فعلی نیز زمان خوبی برای پسران به کشف مناطق دیگر از زندگی است که آنها علاقه مند هستند. “پسران نیز زمان زیادی را صرف بازی های ویدئویی آنلاین با دوستان خود در سراسر جهان – این خوب است که تکنولوژی اجازه می دهد تا ما را به ماندن متصل شده خیلی بیشتر از این روزها” او می افزاید.

با ظهور coronavirus موارد در ژاپن, بین المللی المپیک کمیته تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن توکیو بازی به 2021. رید اذعان می کند که هر چند این تصمیم بود که لازم است یکی از این مشکلات مطرح شده در برنامه های خود برای این تیم را برای بازی های المپیک است.

“شما ممکن است فکر می کنم آن را فقط به عنوان آسان برای قرار دادن برنامه های خود را برای بعد از 15 ماه یا 12 ماه و یا هر چیز دیگری اما تمام periodisation می رود که در پشت تلاش خود ورزشکاران به اوج در زمان مناسب آنها را مرتب کردن بر اساس از چالش های ما در حال حاضر,” او می گوید.

او در ادامه می افزاید که عدم اطمینان بیش از زمانی که تیم را مجاز به بازگشت به full-زمان آموزش بیشتر یک چالش مطرح در ابداع یک پست-مستند استراتژی است. رید می خواهد تیم خود را برای رفتن به خانه برای مدتی پس از سفر از محدودیت های پس از برداشته اما اضافه می کند که آن را نمی ممکن است ممکن است برای انجام این کار است.

“این بسیار دشوار است به تدبیر برنامه های شرکت پست-مستند دوره من انتظار دارم آنها را به نگه داشتن در حال تغییر است. ما در حال حاضر به طرح C. پس از مستند آن را خوب خواهد بود اگر بازیکنان یک شانس برای رفتن به صفحه اصلی برای چند روز. اما من نمی دانم اگر که امکان پذیر خواهد بود,” او می گوید.

این مربی اضافه می کند که او همچنان به دنبال دستورالعمل داده شده توسط مقامات پس از بازگشت به آموزش. “ما شروع به آموزش زمانی که ما مجاز به آن ممکن است در گروه های کوچکتر به دنبال دستورالعمل. زمانی که همه چیز باز تا کمی بیشتر پس از آن ما را به ما آموزش کامل و سپس خواهیم دید که چه می رود از وجود دارد,” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>