‘روشن است این بازی ها نمی تواند برگزار شد در ژوئیه’: استرالیا می گوید ورزشکاران برای آماده سازی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

استرالیا المپیک مقامات روز دوشنبه گفت: “روشن بود” که توکیو بازی نمی تواند به جلو به عنوان برنامه ریزی شده و گفت: ورزشکاران خود را به جای آماده شدن برای این رویداد در سال 2021.

کمیته بین المللی المپیک منتقل تن خود را در بازی شب به عنوان coronavirus بحران spirals گفت: این امر گام تا برنامه ریزی برای حالات مختلف از جمله به تعویق افتادن.

در پاسخ به استرالیا کمیته المپیک تشکیل جلسه هیئت مدیره در روز دوشنبه و به اتفاق آرا تصمیم گرفت یک بازی شروع در ماه ژوئیه امکان پذیر نخواهد بود با توجه به عدم قطعیت در اطراف این بیماری همه گیر.

“روشن است این بازی ها نمی تواند برگزار می شود در ماه جولای” استرالیا chef-de-ماموریت ایان Chesterman گفت.

“ورزشکاران ما شده اند با شکوه در خود نگرش مثبت به آموزش و آماده سازی اما استرس و عدم اطمینان شده است بسیار چالش برانگیز برای آنها است.”AOC اجرایی مت کارول گفت: ورزشکاران نیاز یقین و آنها نیز باید اولویت سلامت خود و خانواده شان را.

همچنین بخوانید: کمیته بین المللی المپیک می گوید بازی های المپیک به تعویق افتادن یک گزینه لغو ‘نه در دستور کار’

جلسه هیئت مدیره تصمیم گرفت یک تیم استرالیا “نمی تواند مونتاژ در شرایطی در خانه و خارج از کشور” و آنها باید در حال حاضر برنامه ریزی برای بازی های المپیک در نیمکره شمالی تابستان سال آینده است.

“ما ورزشکاران مستقر در خارج از کشور, آموزش در مکان های مرکزی در سراسر استرالیا به عنوان تیم و مدیریت خود را از برنامه. با سفر و محدودیت های دیگر این می شود یک وضعیت غیرقابل دفاع” او گفت:.

“کمیته بین المللی المپیک تصویب کرده اصول کلیدی قرار دادن ورزشکار سلامت اولین و حصول اطمینان از این عمل در بهترین منافع خود را و منافع ورزش است. این تصمیم نشان دهنده آن اصول است.

“ما در حال حاضر در یک موقعیت که در آن ما می توانید طرح خود را با اطمینان بیشتری.” Chesterman اضافه شده است که به تعویق انداختن بازی ها تا سال آینده “اجازه خواهد داد که ورزشکاران از سراسر جهان به درستی آماده با امید coronavirus بحران را تحت کنترل”.

“ما می دانیم که برای بسیاری از جمله تعویق خواهد شد در حال حاضر طیف وسیعی از مسائل جدید. اما زمانی که به دنیا می آیند و با هم در بازی های المپیک توکیو می توان آنها را یک جشن واقعی از ورزش و انسانیت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>