مورد توقیف از کشتی چینی به معنی این نیست به صورت نظامی یا استفاده دوگانه می گوید چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز پنجشنبه گفت: تجهیزات صنعتی کشف و ضبط توسط مقامات هندی از پاکستان محدود به کشتی های تجاری در ماه فوریه بود و حرارتی سیستم است که به معنای برای استفاده های نظامی است و یک نه دو-استفاده از آیتم تحت عدم گسترش کنترل به دنبال آن در سطح جهان است.

دلار هنگ کنگ-ثبت نام کشتی چینی, Da Cui یون کشف و ضبط شد توسط مقامات هندی در ماه فوریه در Kandla پورت در گجرات پس از خدمه کشتی است گفت: به اشتباه اعلام کرد “استفاده دوگانه” اتوکلاو صنعتی به عنوان صنعتی خشک کن: سوء ظن بود که می تواند مورد استفاده برای ساخت موشک.

کشتی اجازه داده شد به ترک آن مقصد بندر قاسم در کراچی پس از هند مقامات کشف و ضبط تجهیزات.

دانشمندان از هند دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) که به بررسی های سنگین و تجهیزات صنعتی تایید کرد که این تجهیزات می تواند مورد استفاده برای تولید بسیار دوربرد موشک های بالستیک و یا ماهواره ای و پرتاب موشک.

وزارت خارجه چین محروم یافته است.

“چین اشاره کرده است مربوط به گزارش. به عنوان یک مسئول مهم کشور چین شده است به شدت انجام بین المللی عدم گسترش تعهدات بین المللی و تعهدات” سخنگوی وزارت خارجه, ژائو Lijian گفت: در منظم وزارت توجیهی در روز پنج شنبه.

“پس از به دنبال اطلاعات ما می دانیم که این مورد در واقع یک عملیات حرارتی کوره پوسته سیستم تولید شده توسط یک شرکت خصوصی در چین,” او گفت:, و اضافه کرد:

“این است که برای استفاده های نظامی است و نه یک dual-استفاده از آیتم تحت عدم اشاعه و کنترل صادرات.”

“چینی کشتی های تجاری و مالک آن اعلام کرده اند این مورد صادقانه از قبل با مقامات هند; بنابراین وجود دارد هیچ پنهان کاری و مجبور اعلام” سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>