ایتالیا با وزیر ورزش اروپا و آمریکا به طور فزاینده ای راه باریک’ به Serie A بازگشت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ایتالیایی, وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora شنبه هشدار داد که ایتالیا ممکن است مجبور به پیروی از فرانسه و هلند و تماس پایان دادن به خود را در فوتبال و ورزش فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. “من به طور فزاینده ای در مسیر باریک برای از سرگیری مسابقات قهرمانی. اگر من یک رئیس جمهور از یک باشگاه فوتبال به من می, به خصوص فکر می کنم از سازماندهی خودم با خیال راحت سر قهرمانی بعدی که شروع خواهد شد در پایان ماه اوت” Spadafora گفت: کانال تلویزیونی ایتالیایی La 7.

“تصمیمات گرفته شده توسط کشورهای دیگر مانند فرانسه دیروز می تواند فشار و ایتالیا به دنبال این خط بیش از حد, که پس از آن تبدیل به یک اروپایی خط,” او اضافه شده است. در فرانسه نخست وزیر ادوارد Philippe اعلام کرد که فوتبال حرفه ای راگبی و دیگر ورزش ها نمی توانند رزومه تا پایان تابستان اگر چه خود وزیر ورزش بعد گفته ممکن بود بازی را می توان در پشت درهای بسته در ماه اوت است.

هلندی, فدراسیون فوتبال به نام پایان دادن به 2019-2020 نجومی هفته گذشته است.

“من فکر می کنم جلسه بعدی Lega Serie A ممکن است نگه دارید تعجب” ادامه داد Spadafora با ایتالیا با پرواز بالا, باشگاه, برگزاری اضطراری مجمع عمومی در روز جمعه.

“اکثر باشگاه ها می تواند از ما بخواهید به حالت تعلیق در این فصل و آماده سازی برای قهرمانی بعدی به عنوان بهترین امکان پذیر است.” ایتالیایی قهرمانی در انتظار قرار داده شد در تاریخ 9 مارس به دلیل ویروس است که به کشته شدن بیش از 27000 زندگی در کشور است. دولت اجازه داده است فردی ورزشکاران برای از سرگیری آموزش اما تیم های ورزشی از جمله فوتبال باید صبر کنید حداقل تا مارس 18.

“در آخرین در این هفته های فنی-کمیته علمی را به ما بگویید اگر پزشکی پروتکل امکان پذیر است یا نه” وزیر اضافه شده است. “در عرض سه روز بیشتر می توان گفت اگر سری A می توانید شروع به آموزش دوباره در مارس 18. “شکی وجود ندارد که اگر ما به سر قهرمانی این مسابقات برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>