ایتالیا coronavirus مرگ و میر افزایش 431, کمترین در بیش از سه هفته

ایتالیا گزارش 431 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز گذشته به کمترین در بیش از سه هفته به کاهش تعداد مراقبت های ویژه بیماران اشاره به کاهش شدت این کشور شیوع.

روزانه تعداد پایین ترین سطح از مارس 19, زمانی که ایتالیا ثبت شده 427 مرده است.

دستگیری و مرگ و میر مرتبط با این ویروس در 24 ساعت گذشته در مقایسه با 619 روز قبل از. که به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر به 19,899. ایتالیا تا به حال مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگری در اروپا است. آن پیشی گرفته و در سطح جهان توسط ایالات متحده در روز گذشته ،

ایتالیا گزارش 4,092 موارد جدید این بیماری در مقایسه با 4,694 یک روز قبل از آن حفاظت مدنی مقامات گفت.

هزاران نفر از موارد جدید به عنوان تست موج. حدود 200,000 آزمایشات انجام شده در چهار روز گذشته شامل یک پنجم از تقریبا 1 میلیون در ایتالیا در طول شیوع بیماری با توجه به حفاظت مدنی آمار و ارقام گردآوری شده توسط بلومبرگ.

موارد تایید شده در کشور در حال حاضر مجموع 156,363.

در یکی دیگر از نشانه ای از بهبود تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته است برای یک نهم مستقیم روز پس از افزایش یافته است به طور پیوسته از طریق آوریل 3 به اوج 4,068.

“بدترین از اولین موج بزرگ از این بیماری همه گیر است و طاقت فرسا خود را” ماسیمو گالی مدیر بیماری های عفونی در میلان سککو بیمارستان در مصاحبه ای گفت: امروز با آسمان TG24 تلویزیون. “همه چیز بهتر است چون مردم کمتر نیاز به یک تخت مراقبت ويژه.”

بهبود در نتیجه اقدامات سختگیرانه است که تا حد زیادی تعطیل فعالیت عمومی در ایتالیا برای بیش از یک ماه Galli گفت.

روز جمعه نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد او در گسترش ایتالیا را در سراسر کشور مستند تا مه 3 رد و فشار از کسب و کار و سیاستمداران مخالف ایم که clamored به راه اندازی مجدد اقتصاد است. تصمیم خود را منعکس حرکت در سراسر اروپا که در آن بسیاری از مقامات بهداشت و سیاستمداران به امید بنیادی موج دوم این بیماری همه گیر در حال هشدار اجازه محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر