ایتالیا باشگاه از دست داده اند و بیش از €100 میلیون درآمد با توجه به Covid-19: آ…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در تعطیلات آخر هفته سری A شد, گذشته از عمده اروپا لیگ پس از بوندسلیگا لالیگا و لیگ برتر به سر عمل.

نبود یک راه آسان که به دولت تمایلی به رفتن پیش با ایتالیا که یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در طول Covid-19 بیماری همه گیر. به مسائل بدتر در حالی که اجازه داده شد برای تک تک ورزشکاران فوتبالیست محروم شدند از انجام این کار با دولت حاکم کردن تیم آموزش. سری مقامات همراه با باشگاه هر چند بودند و مصمم به بازگشت به اکشن و دولت را خرد شدن.

در یک e-mail تعامل سری آ مدیر عامل شرکت لوئیجی د اما نه با بنده من, مذاکرات در مورد پروتکل ها در جای خود قرار داده و تاثیر مالی در فوتبال در کشور است.

گزیده ای:

شما می توانید بحث در مورد اقدامات انجام شده برای مطمئن شوید که سری رزومه خود را در یک محیط امن?

این Covid-19 همه گیر آمار کل جهان موثر در زندگی مردم هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه این ویروس گسترش یافته است. حفاظت از سلامت بازیکنان ما همواره هدف اصلی ما ما می کرد, همراه با یک گروه از پزشکان به رسم بسیار سفت و سخت پروتکل ایمنی برای محافظت از همه سلامت.

در همکاری با فدراسیون فوتبال ایتالیا ما پیش نویس بسیار سفت و سخت ایمنی پروتکل بود که پذیرفته شده توسط دولت ایتالیا ، بازیکنان به معرض مداوم پزشکی چک. اگر بازیکن تست مثبت برای Covid-19 او خواهد بود جدا شده از این گروه است. بقیه تیم ادامه خواهد داد که فعالیت ورزشی با افزايش پزشکی چک. اگر بازیکن خواهد بود آزمایش منفی او قادر خواهد بود برای پیوستن به گروه تا در این راه قهرمانی می تواند تکمیل شود.

با تشکر از انجمن اروپا لیگ ما در تماس با دیگر فوتبال اروپا لیگ به تأمین تمام پروتکل های ایمنی. ما به برخی از اقدامات ایمنی برای اطمینان حاصل شود که بازیکنان هرگز در تماس با تست نشده مردم در استادیوم. ما باید لغو شود, به عنوان مثال جلسات با مطبوعات و مخلوط منطقه و همچنین بازیکنان دست دادن.

چگونه آن را تحت تاثیر لیگ از نظر مالی? چه مدت شما فکر می کنم آن را فوتبال برای بهبود یافتن از آن ؟

این ویروس تا به حال منفی اقتصادی تاثیر بر درآمد باشگاه های ما. آنها از دست داده اند و بیش از €100 میلیون دلار درآمد از فروش بلیط به دلیل طرفداران نمی تواند وارد استادیوم اما ما امیدواریم که که آنها می توانند به زودی بازگشت به لذت بردن از مسابقات زندگی می کنند. بازار نقل و انتقالات در اروپا خواهد بود در ماه سپتامبر در حال حاضر آن را دشوار است به پیش بینی تاثیر این بیماری همه گیر.

سه مسابقات کوپا ایتالیا صورت گرفت قبل از لیگ رزومه. چه شما از آن تجربه یاد بگیرند و چگونه آن را به کمک در انجام بقیه مسابقات لیگ برتر در یک محیط امن?

ما کار کرده اند و برای بسیاری از هفته برای آماده سازی بازگشت از ما قهرمانی ما همیشه کار را برای این هدف به محافظت از باشگاه های ما. چهارشنبه گذشته ما بازی Coppa Italia نهایی و آن را یک موفقیت بود و این تجربه بسیار مهم خواهد بود برای بقیه فصل.

همچنین از بازگشت از سری A را در کشور حس نرمال زیرا بسیاری از طرفداران می خواستند فوتبال را به بازگشت. در واقع میلیون ها نفر از طرفداران در ایتالیا تماشا Coppa Italia نیمه نهایی و نهایی در تلویزیون. ما بسیار راضی و هیجان زده برای بازگشت از مسابقات قهرمانی است و ما بسیار با اعتماد به نفس از اتمام این فصل است.

نژاد پرستی یکی از موضوعات داغ در لحظه و سری نبوده است سیستم ایمنی بدن به آن است. وجود دارد مقدار زیادی از جنجال بر سر استفاده از میمون تصاویر در مبارزه با نژاد پرستی مبارزه و یا چگونه بازیکنان مانند Romelu Lukaku و ماریو بالوتلی در میان دیگران درمان شده اند در طول مسابقه. چگونه لیگ است برنامه ریزی برای مقابله با این موضوع چیست ؟

مبارزه با نژادپرستی برای ما یکی از اهداف اولیه در طول 2020-21 فصل است. ما تمرکز و توسعه یک استراتژی مناسب در این مربوطه مهم است. ما باید این وظیفه را به شرکت اقدامات با هدف آموزش هر دو فوتبالیست ها و طرفداران و عضویت همه نیروهای خود را به منظور نگه داشتن هر گونه تبعیض از فوتبال است.

به خاطر نژادپرستی از مبارزات انتخاباتی با مشارکت UNAR ملی ضد تبعیض نژادی دفتر —دفتر ترویج برابر درمان و سرکوب و نژاد و قومیت و تبعیض—ضروری خواهد بود تا اجازه Serie A, لیگ, همراه با 20 همراه باشگاه برای پیروزی در این بازی مهم است.

چگونه با داشتن یک بازیکن از قد و قامت از کریستیانو رونالدو در حال بازی در سری آ کمک کرده است مطرح مشخصات از لیگ جهانی بیش از ؟ آیا شما فکر می کنم داشتن ستاره بالا کمک می کند تا در ترویج لیگ در بازارهای خارج از کشور?

ما بسیاری از بازیکنان ما در مسابقات قهرمانی و این بسیار مهم است برای افزایش کیفیت و درخواست تجدید نظر از ما قهرمانی در جهان است. ما کریستیانو رونالدو و بسیاری دیگر از بزرگ قهرمانان مانند Romelu Lukaku, زلاتان ابراهیموویچ Crio بی حرکت و جوان وعده مانند Nicolo Zaniolo و الکس Meret که نقش تعیین کننده ای در ناپولی پیروزی مقابل یوونتوس در Coppa Italia نهایی.

سری A است پخش زنده روی Sony ده 2 و Sony شش کانال در هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>