ایتالیا باعث نگرانی می گوید: دولت به عنوان هند coronavirus موارد افزایش به 60

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزیر امور خارجه S Jaishankar گفت: وضعیت در coronavirus کانون ایتالیا است که در حال حاضر در حال ظهور به عنوان یک “علت نگرانی”.

“مراحل در این زمینه در حال حاضر راه اندازی شده است. چالش در حال رشد است روز به روز در اروپا و ما باید به پاسخ بر این اساس” Jaishankar گفت: Rajya سبها و اضافه کرد که دولت آماده است تا برای مقابله با کروناویروس چالش است.

“جهانی coronavirus وضعیت در حال نظارت به صورت مستمر توسط گروهی از دبیران به ریاست کابینه وزیر و وزیران به ریاست وزیر بهداشت و خانواده رفاه” در ادامه سخنانش اظهار داشت.

در این بیانیه آمد در یک روز زمانی که تعداد زیادی از کسانی که مبتلا به بیماری کروناویروس Covid-19 افزایش یافت و به 60. با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده هشت مورد جدید گزارش شده از کرالا و هر یک از راجستان و دهلی نو است.

یک زن 76 ساله که در حال بازگشت به کارناتاکا از عربستان سعودی حدود 10 روز پشت مرده است اما هیچ تایید و در عین حال اگر او تا به حال قرارداد این رمان coronavirus عفونت است. Kalburgi بهداشت منطقه افسر Dr MA Jabbar تایید مرگ اما تاکید کرد که آنها هنوز به دریافت تاییدیه اگر بیماری او در ارتباط بود به کوروناویروس.

او سواب گلو فرستاده شد برای تست برای بررسی عفونت کروناویروس. تا کنون وجود داشته است بدون مرگ و میر مرتبط با عفونت در هند.

وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: هند تاکنون تخلیه و 948 نفر از کشورهای آسیب دیده Covid-19. “از این 900 اتباع هند میگوید در توییتر.

هند نیز تخلیه 48 نفر از مالدیو میانمار و بنگلادش و چین, ما, ماداگاسکار, سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی و پرو وزارت بیشتر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>