ایتالیایی توریستی درمان coronavirus می میرد از حمله قلبی در جیپور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک توریست بود که با موفقیت درمان می شود پس از عقد قرارداد coronavirus سالگی در یک بیمارستان خصوصی در جیپور. پزشکان گفت: 69 ساله در اثر حمله قلبی در صبح روز جمعه.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

وزیر بهداشت Raghu Sharam مرد گفت: نمی میرند از coronavirus.

“او تبدیل به تاج منفی پس از درمان در اس ام اس بیمارستان. اما او تا به حال عوارض دیگر. او یک فرد سیگاری سنگین. ایتالیایی سفارت تماس گرفته بودند به ما و گفت: آنها می خواستند به تغییر او را به Fortis بیمارستان برای درمان است. مرگ او وجود دارد از یک حمله قلبی. علت مرگ نیست کروناویروس گفت:” Sharma.

ایتالیایی بستری شد به اس ام اس بیمارستان بهمن 29 و تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 2. همسر او هم تا به حال آزمایش مثبت بود اما درمان بعد از درمان.

ایتالیایی, زن و شوهر, بخشی از گردشگری است که با بازدید از چند مکان در راجستان در ماه گذشته. پس از شناسایی شدن با این ویروس در مارس 2, زن و شوهر جدا شد و تحت درمان در اس ام اس بیمارستان.

در مارس 14, پزشکان در اس ام اس بیمارستان اعلام کرده بود مرد رایگان از coronavirus پس از او آزمایش منفی برای این ویروس دو بار. در آن زمان بیش از حد پزشکان گفته بود که, بود که زنجیره ای سیگاری, تا به حال عفونت ریه است.

اس ام اس, بیمارستان, پزشکی, سرپرست,,,, Dr DS مینا گفت: در حالی که مرد در حال بهبود از coronavirus او هنوز بستری در ICU به علت عفونت ریه است.

همچنین بخوانید: دولت عاقلانه فروپاشی Covid-19 موارد در هند

در مجموع نه coronavirus بیماران گزارش شده در راجستان هر چند پزشکان گفت: سه نفر از آنها درمان شده است. همراه با مرد ایتالیایی, همسر و 85 سال جیپور اقامت به تازگی از بهبود ویروس.

پزشکان در اس ام اس تحت درمان با سه نفر با یک رژیم از ترکیب داروهای مورد استفاده برای مالاریا ایدز و آنفولانزای خوکی. بیماران تا به حال دو بار آزمایش منفی برای این ویروس و پزشکان گفته بود آنها عاری از ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>