ایتالیایی فصل در برزخ با جدید موج مثبت coronavirus آزمون

سرنوشت Serie A مسابقات قهرمانی باقی مانده در برزخ پس از دولت دانشمندان ملاقات با فوتبال کارفرمایان در تلاش نومیدانه برای نجات coronavirus-قطع نجومی تهدید جدید موج مثبت آزمون در میان بازیکنان. این فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) نشسته اند با دولت ویژگی های کمیته علمی به بحث در مورد جزئیات پزشکی پروتکل برای یک پتانسیل بازگشت به گروه آموزش. به ایران آمد و با فشار روزافزون از ورزش محروم از طرفداران و حامیان مالی برای ایتالیا به دنبال, بوندسلیگا آلمان منجر شود و بازگشت به عمل است.

وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora گفت: پس از جلسه روز پنج شنبه او “امیدوار” تیم آموزش می تواند رزومه در مارس 18. “شده است وجود دارد بسیار مهم است و بسیار در عمق جلسه با درخواست بسیاری از پزشکان و دانشمندان به FIGC,” Spadafora گفت: در Facebook.

“در حال حاضر این کمیته بر اساس این بینش را جلب خود ارزیابی خواهد شد که فرستاده شده به وزارت بهداشت است.” FIGC جمهور گابریل Gravina نشان داده است که آهن را به صرفه جویی در این فصل و جلوگیری از “مرگ فوتبال ایتالیا”.

اما زمان در حال اجرا است برای سری که شروع به فرود به هرج و مرج در پایان ماه فوریه به عنوان جدید کروناویروس جاروب در سراسر ایتالیا شمالی-صفحه اصلی به تیم های بزرگ مانند اینتر میلان و یوونتوس. لیگ در نهایت انداخت تا دست خود را و معلق قهرمانی در مارس 9.

کمتر از 500 نفر بود و سپس درگذشت ویروس و لیگ امیدوار بود برای شروع دوباره در اوایل ماه آوریل است. ایتالیا رسمی تلفات در حال حاضر در تقریبا 30 ، 000. بالا باشگاه ها در ایتالیا را آغاز کرده اند تست بازیکنان و کارکنان آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشت به امکانات آموزشی این هفته برای جلسات فردی.

اما هشت بازیکن باید آزمایش مثبت تا کنون در این هفته با چهار از سامپدوریا از جمله یکی که قبلا بهبود سه از فیورنتینا و یکی در Torino. فیورنتینا نشان داد سه نفر از باشگاه کارکنان نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

کریستیانو رونالدو را مجبور به رعایت یک 14 روز در قرنطینه پس از بازگشت به ایتالیا از نزدیک به دو ماه حبس در پرتغال. خود بارسا هم تیمی پائولو Dybala داده شده است همه روشن پس از اولین آزمایش مثبت برای این ویروس همراه با دوست دختر خود را.

– ‘اقدامات ناامید’ –

گزارش های رسانه ها گفت: این بحث می تواند به اجرا در آخر هفته به این طرف سعی کنید به شکل مناسب ویروس روش های تست و تدارکات سفر را از طریق سرایت مناطق. نخست وزیر جوزپه کونته — اولین غربی به رهبر تحمیل ملی مستند به دفع کردن بیماری همه گیر در مارس — را نهایی می گویند. اما کونته به اشتباه در کنار احتیاط در طول بحران. او ناراحت بسیاری در پایان مارس به تعویق انداختن یک رود اعلام کرد که مسابقات می توانند رزومه.

سابق رئیس فدراسیون فوتبال کارلو Tavecchio هشدار داد که ایتالیا را در سه لیگ مواجه با خطر از پرونده های حقوقی اگر فصل خود را خاموش نامیده می شدند. سری C باشگاه در روز پنج شنبه توافق کردند به فسخ فصل ترویج Monza, Vicenza, رجینا و کارپی به سری آ, ب, در حالی که وجود خواهد داشت هیچ relegations.

“اگر قهرمانی تمام نشده است قوانین فیفا و یوفا نمی خواهد مورد احترام و وجود خواهد داشت بسیاری از دادخواهی با ضرر و زیان نه تنها برای سری A اما همچنین سری B و سری C” Tavecchio گفت. سابق فوتبال اجرایی گفت: “ایتالیایی سیستم به طور پیش فرض” مگر اینکه تعداد تیم ها بلافاصله کاهش می یابد.

“فوتبال باید نجات از طریق اقدامات ناامید” Tavecchio گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر