دولت ایتالیا متوقف می شود بازی در سری آ بیش از coronavirus بحران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته روز دوشنبه اعلام کرد که این کشور بالا پرواز Serie A, فوتبال, لیگ, همراه با تمام رویدادهای ورزشی در کشور خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 ایتالیا هایش با کروناویروس بحران است.

روز دوشنبه سری بازی بین سسولو و برشا رفت جلوتر پشت درهای بسته در رجیو امیلیا با سمت خانه 3-0 برنده مسابقه خواهد شد که یکی از نهایی برای یک ماه.

پس از به ثمر خود را باز هدف سسولو این مهاجم ایتالیایی فرانچسکو Caputo برگزار شد تا دست نوشته پیام بر روی قطعه ای از کاغذ اصرار طرفداران: “همه چیز خوب خواهد شد. در خانه بماند.”

چند ساعت بعد نخست وزیر ایتالیا با استفاده از همان کلمات هنگامی که کشف حجاب یک حکم است که به اجرا در آمده در روز سه شنبه.

“من می خواهم به امضای یک فرمان است که می تواند خلاصه به شرح زیر است: من در خانه ماندن” کونته اعلام کرد چشمگیر شب تلویزیون آدرس.

این اقدامات بی سابقه پوشش کل مدیترانه ملت بیش از 60 میلیون نفر اعلام شد و پس از ایتالیا گزارش 97 مرگ و میر بیشتر است که در زمان عوارض خود را به 463.

در میان اقدامات برنامه ریزی شده از جمله تعطیلی مدارس و دانشگاه های سراسر کشور نیز شامل تعلیق مسابقات ورزشی.

“وجود دارد هیچ دلیلی که چرا مسابقات و رویدادهای ورزشی باید ادامه یابد و من فکر می کنم از مسابقات فوتبال گفت:” کونته.

“من متاسفم اما تمام tifosi (طرفداران) باید توجه داشته باشید از آن,” او اضافه شده است.

ایتالیایی رئیس دولت است و نه به طور مستقیم ذکر این موارد از لیگ قهرمانان و یا لیگ اروپا مسابقات برنامه ریزی شده در ایتالیا در هفته های آینده و یا ورزش های دیگر.

در لیگ قهرمانان یوونتوس با توجه به میزبان لیون در گذشته 16 دوم پا در 17 مارس در تورین.

در لیگ اروپا اینتر میلان خوش آمدید ختافه در روز پنج شنبه در حالی که رم میزبان سویا در روز 19 مارس ،

اوایل روز دوشنبه در ایتالیا کمیته المپیک (CONI) که دارای قدرت بیش از همه, ایتالیایی, ورزشی فدراسیون توصیه کرده بود که “همه فعالیت های ورزشی در تمام سطوح” بود به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 به کمک شامل بگیرد.

CONI مشخص شده است که یک دولت جدید حکم لازم بود قادر به اعمال این درخواست.

این حکم در سوال است که فراتر از ورزش و فراهم می کند برای انجام اقدامات جدید برای مبارزه با کروناویروس خواهد شد به اجرا در آمده در روز سه شنبه در سراسر ایتالیا دوم بیشتر تحت تاثیر قرار کشور پس از چین است.

از روز یکشنبه وجود دارد در حال رشد بود خواستار توقف رقابت های ورزشی و به ویژه در سری آ

وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora به نام برای تعلیق سری A در حالی که فوتبالیست ایتالیایی’ Association جمهور دامیانو Tommasi توییتی که “توقف فوتبال است مفید ترین چیز برای کشور ما در حال حاضر”.

روز دوشنبه چندین ایتالیایی فدراسیون مانند است که از شنا و ورزش های زمستانی اعلام کرد در پایان از فعالیت های رقابتی.

Serie A frozen با یوونتوس در صدر جدول رده بندی یک نقطه جلوتر از لاتزیو. اینتر میلان سوم هشت امتیاز با یک بازی در دست است.

این سوال باقی می ماند زمانی که یوونتوس فصل را می توان با یورو 2020 مجموعه ای برای شروع در ژوئن 12, اگر چه نگرانی وجود دارد که یورو است که در حال گسترش در سراسر 12 کشور نیز ممکن است لغو شود.

در سال 1973 اپیدمی وبا که در سمت چپ 227 مرده در ایتالیا, از جمله بیش از 170 در ناپل متوقف نمی شود ‘فوتبال’ در فوتبال-mad کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>