فوتبال ایتالیا رئیس آماده برای پایان فصل در ماه اوت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) رئیس جمهور گابریل Gravina گفت: او مشخص شد که سری آ فصل می توان نتیجه گرفت حتی رفتن به ماه اوت است.

تمام ورزشی در ایتالیا شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور به تعویق افتادن یورو 2020 و توکیو بازی های المپیک است.

“ما همه چیز را به کامل مسابقات اگر لازم باشد ما از شما خواهد خواست برای حمایت از یوفا و فیفا به فراتر از 30 ژوئن و بازی نیز در ماه ژوئیه یا اوت” Gravina گفت: رادیو Marte.

“آن را زودرس به فکر می کنم از تاریخ اما ما باید مثبت فکر می کنم و همچنین برای سلامت ایتالیایی و امیدواریم که این وضعیت به پایان خواهد رسید و به زودی به عنوان ممکن است.”

این رئیس FIGC هفته گذشته ابراز امیدواری کرد که این قهرمانی می تواند رزومه کاری در آخر هفته در ماه مه 2.

جلسه برنامه ریزی روز شنبه بین نمایندگان ایتالیایی لیگ FIGC این اتحادیه بازیکنان و مربیان و دولت برای بررسی آینده است.

“وجود دارد بسیاری از مسائل” گفت: Gravina.

همانطور که برای معلق قهرمانی Gravina رد یا لغو و یا اختصاص عنوان به عنوان جدول می ایستد که در آن قهرمانان یوونتوس منجر شد توسط یک نقطه هنگامی که فصل متوقف شد.

“این امر منجر به یک سناریوی ناخوشایند. به عنوان زمانی که ممکن است من ادامه خواهد داد برای رد این گزینه ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>