محققان ایتالیایی ادعا کرده اند که آنها را با موفقیت توسعه یک واکسن برای جلوگیری از coronavirus است که به احتمال زیاد به کار بر روی انسان, ایتالیایی, خبرگزاری ANSA گزارش کرده است.

لوئیجی Aurisicchio مدیر عامل شرکت Takis شرکت که ادعا می کند به توسعه واکسن گفت که یک coronavirus نامزد واکسن است neutralised این ویروس در سلول های انسان برای اولین بار با توجه به اخبار گزارش.

محققان آزمایش این واکسن بر روی موش هایی که با موفقیت توسعه آنتی بادی است که مسدود شده این ویروس از آلوده کردن سلول. این آزمون مورد گزارش انجام شده در Spallanzani بیمارستان در رم.

“این است که پیشرفته ترین مرحله از آزمایش یک نامزد واکسن ایجاد شده در ایتالیا. انسان آزمایش انتظار می رود پس از این تابستان” Aurisicchio به نقل از به نقل از ANSA.

محققان مشاهده کردند که پنج واکسن نامزدهای تولید تعداد زیادی از آنتی بادی پس از آن دو انتخاب شدند. واکسن نامزدها در حال توسعه هستند بر اساس مواد ژنتیکی از DNA و پروتئین “خوشه” های مولکولی راهنمایی استفاده coronavirus برای ورود به سلول های انسان است.

محققان بر این باورند که این باعث می شود خود را واکسن به خصوص موثر برای تولید کاربردی آنتی بادی در برابر “سنبله” پروتئین است. “برای رسیدن به هدف ما ما نیاز به حمایت ملی و بین المللی و موسسات و همکاران که ممکن است کمک به ما در سرعت بخشیدن به روند” به Takis مدیر عامل گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im