ایتالیایی فا به دنبال ممکن است در بازگشت به سری آ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) رئیس جمهور گابریل Gravina ابراز امیدواری کرد روز جمعه در سری A خواهد سر در مارس 2 با یک ممکن است در پایان ماه ژوئیه در آخرین.

تمام ایتالیایی ورزش شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 2500 در کشور و به تعویق افتادن یورو 2020.

“من حتی نمی خواهم به فکر می کنم که ما نمی خواهد دوباره شروع آن خواهد بود یک وقفه در این امر نگرانی من برای کشور ما” Gravina گفت Italian radio.

“ما در حال کار بر روی این فرضیه از شروع دوباره در مارس 2 و اتمام مسابقات احتمالا رفتن به ماه ژوئیه اگر ما نمی رسیدن به آن 30 ژوئن.

“در صورتی که این غیر ممکن است به استفاده از تمام ویندوز به عنوان برنامه ریزی شده ما را به توسل به یک تغییر در قالب مسابقات است.”

این FIGC رئیس جمهور با استقبال از به تعویق افتادن مسابقات قهرمانی اروپا تا سال 2021 با بیان اینکه تا آنجا که آنها نگران بودند “مسابقات قهرمانی ملی در اولویت قرار دارند”.

“ما نمی خواهیم به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش هر کسی, اما فقط به عنوان ما ارزیابی قالب تغییرات در صورت کاهش از ویندوز به طوری که یوفا باید این کار را با موفقیت قهرمانان و لیگ اروپا” اضافه شده Gravina.

قهرمانان, لیگ, نهایی, است, به جای برنامه ریزی شده در ژوئن 27 و فینال رقابت های لیگ اروپا در ژوئن 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>